Акційні пропозиції
06.06.2016

РЕМОНТ ТРАКТОРІВ МТЗ

Тракторний завод ТОВ «УКРАВТОЗАПЧАСТИНА», що виробляє трактори марки МТЗ за ліцензією ВО «РУП «Мінський тракторний завод» (Республіка Білорусь), виконує поточний та капітальний ремонт тракторів МТЗ.

Роботи проводяться на виробничих площах тракторного заводу в м. Київ та у м. Березань (Баришівський р-н).

I. ОСНОВНИЙ ПЕРЕЛІК РОБІТ ТА ПОСЛУГ, ЩО НАДАЮТЬСЯ:II. ОСНОВНІ ВИДИ РОБІТ, ЩО ЗДІЙСНЮЮТЬСЯ ПРИ ПРОВЕДЕННІ КАПІТАЛЬНОГО РЕМОНТУ ТРАКТОРІВ
МТЗ 80/82:
- Ремонт ходової частини; - Дефектування всіх вузлів і агрегатів;
- Поточний та капітальний ремонт двигуна (з заміною вузлів та агрегатів); - Ремонт ходової частини (з установкою нових коліс, гуми, переднього ведучого моста);
- Кузовні роботи; - Переобладнання системи запуску двигуна (з пускового двигуна на стартер);
- Повний капітальний ремонт трактора МТЗ; - Кузовні роботи;
- Переобладнання тракторів МТЗ-80 на МТЗ-82; - Ремонт інших вузлів та агрегатів.
- Заміна двигунів Д-243 та Д-245 (потужністю 105 к.с);
- Зміна рульового управління ГУР на ГОРУ.
III. РЕМОНТ ПРОВОДИТЬСЯ ВИСОКОКВАЛІФІКОВАНИМ ПЕРСОНАЛОМ НА БАЗІ ТРАКТОРНОГО ЗАВОДУ ТОВ «УКРАВТОЗАПЧАСТИНА» З ВИКОРИСТАННЯМ ОРИГІНАЛЬНИХ ЗАПАСНИХ ЧАСТИН ЗАВОДІВ-ВИРОБНИКІВ*
IV. ВЛАСНИКАМ тракторів виробництва ТОВ «Укравтозапчастина» надаються знижки на вищевказані послуги.
V. Точні терміни та вартість виконання робіт встановлюються нашими фахівцями, залежно від характеру несправностей. На усі види робіт надається гарантія.VI. Оплата робіт, що виконуються, здійснюється поетапно. Остаточний розрахунок за виконані роботи проводиться при стовідсотковій готовності техніки.
VII. Для організацій, що розміщують багато замовлень, а також для постійних клієнтів надаються знижки.VIII. Можливе проведення інших робіт, не перерахованих вище, (встановлення комунального, дорожнього, будівельного, сільськогосподарського обладнання).
* Під час проведення ремонту перевага надається запчастинам, що використовуються при виробництві тракторів на заводі РУП «МТЗ».

За інформацією з надання послуг звертатися за тел.:
(044) 3517346

ДО РЕМОНТУ:

ПІСЛЯ РЕМОНТУ:

Споживачам

Детальніше дізнавайтесь у Вашого менеджера ТОВ "Укравтозапчастина" або за тел. (050) 446-19-96
Підведені перші підсумки акції «Бонус за обсяг» . Вибрано переможців, яким будуть відправленні сертифікати магазину Розетка або Епіцентру. Вітаємо переможців!

Будь - який клієнт ТОВ «Укравтозапчастина», який здійснює покупку продукції марки Neste протягом будь-якого з періодів дії акції за умови виконання кількісного об’єму закупки від 1000 л отримує грошовий сертифікат на придбання товарів у магазина Розетка або Епіцентр (на вибір).