Новини компанії
16.06.2022

Зустрічайте! DRIVEBAT - власна марка акумуляторів

 

 

 

 

 

    Наша компанія розмістила замовлення на виготовлення акумуляторних батарей під власною ТМ DRIVEBAT. Акумулятори DRIVEBAT випускаються на одному з провідних заводів-виробників Європи, який здійснює експорт власної продукції у більш, ніж 70 країн світу.

    Акумуляторна батарея DRIVEBAT - поєднання екологічності, надійності, інноваційних технологій та економічності. Для виготовлення акумуляторів DRIVEBAT використовується вторинний свинець. Гарантійний термін експлуатації до 3 років. Компоненти АКБ практично на 100% підлягають переробці. Завдяки прогресивним технологіям, заряд батареї підтримується на вищому рівні, що зменшує потребу в підзарядці і тим самим збільшує термін служби.

    Поставка першої партії очікується наприкінці червня і складатиметься з АКБ наступних ємностей: 60 А/г, 75 А/г, 80 А/г, 100 А/г. У майбутньому планується розширення асортименту відповідно до потреб ринку України.

Споживачам

Трактори тягового класу 1.4 з компенсацією 25% за держпрограмою
Детальніше дізнавайтесь у Вашого менеджера ТОВ "Укравтозапчастина" або за тел. (050) 446-19-96
Підведені підсумки акції «Бонус за обсяг» . Вибрано переможців, яким будуть відправленні сертифікати магазину Розетка або Епіцентру. Вітаємо переможців!