Новини компанії
26.10.2018

З Днем Автомобіліста та дорожника!

З Днем автомобіліста і дорожника! Прийміть найщиріші вітання з нагоди свята! Життя – це дорога, тож нехай маршрут завжди буде прокладений вірно і веде до найкращих і бажаних горизонтів, де ясним сонцем світить щастя! Щиро бажаємо Вам легкої дороги, міцного «залізного коня», вчасного досягнення мети, цілковитої відсутності пробок і аварій та зеленої вулиці на життєвих і автомобільних шляхах! З повагою, колектив ТОВ «УКРАВТОЗАПЧАСТИНА»

Споживачам

Підведені перші підсумки акції «Бонус за обсяг» . Вибрано переможців, яким будуть відправленні сертифікати магазину Розетка або Епіцентру. Вітаємо переможців!

Будь - який клієнт ТОВ «Укравтозапчастина», який здійснює покупку продукції марки Neste протягом будь-якого з періодів дії акції за умови виконання кількісного об’єму закупки від 1000 л отримує грошовий сертифікат на придбання товарів у магазина Розетка або Епіцентр (на вибір).

Клієнти ТОВ "Укравтозапчастина" мають можливість скористатися професійними сервісними послугами з встановлення будь-якого додаткового навісного обладнання на придбану техніку.