Новини компанії
26.10.2018

З Днем Автомобіліста та дорожника!

З Днем автомобіліста і дорожника! Прийміть найщиріші вітання з нагоди свята! Життя – це дорога, тож нехай маршрут завжди буде прокладений вірно і веде до найкращих і бажаних горизонтів, де ясним сонцем світить щастя! Щиро бажаємо Вам легкої дороги, міцного «залізного коня», вчасного досягнення мети, цілковитої відсутності пробок і аварій та зеленої вулиці на життєвих і автомобільних шляхах! З повагою, колектив ТОВ «УКРАВТОЗАПЧАСТИНА»

Споживачам

Клієнти ТОВ "Укравтозапчастина" мають можливість скористатися професійними сервісними послугами з встановлення будь-якого додаткового навісного обладнання на придбану техніку.

ТОВ «Укравтозапчастина» через мережу філій, розташованих по всій Україні, закуповує сільськогосподарську продукцію в обмін на техніку, запасні частини, шини, мастильні матеріали та акумулятори!

ТРАКТОРНИЙ ЗАВОД ТОВ «УКРАВТОЗАПЧАСТИНА», що виробляє трактори марки МТЗ за ліцензією ВО «РУП «Мінський тракторний завод» (Республіка Білорусь), виконує поточний та капітальний ремонт тракторів МТЗ.