Новини компанії
07.12.2017

Увага!Акція!CHAMPION

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Увага!Акція!CHAMPION З 07 грудня 2017 року ТОВ "Укравтозапчастина" спільно з торговою маркою CHAMPION проводить акцію "4+1" ("5+1") для роздрібних клієнтів. В акції приймають участь наведені нижче найменування масел. Пропозиція діє до вичерпання запасу відповідного товару на складах компанії. Кількість акційних комплектів обмежена і збільшуватись не буде.

В акції прийматимуть участь такі найменування масел як: CHAMPION OEM SPECSIFIC 5W30 C3 ; CHAMPION NEW ENERGY 5W40 PI C3 ; CHAMPION NEW ENERGY 5W40 ж CHAMPION ACTIVE DEFENCE 10W40 B4.

Інформацію щодо наяваності обраного комплекту дізнавайтесь у вашого менеджера.

Споживачам

Клієнти ТОВ "Укравтозапчастина" мають можливість скористатися професійними сервісними послугами з встановлення будь-якого додаткового навісного обладнання на придбану техніку.

ТОВ «Укравтозапчастина» через мережу філій, розташованих по всій Україні, закуповує сільськогосподарську продукцію в обмін на техніку, запасні частини, шини, мастильні матеріали та акумулятори!

ТРАКТОРНИЙ ЗАВОД ТОВ «УКРАВТОЗАПЧАСТИНА», що виробляє трактори марки МТЗ за ліцензією ВО «РУП «Мінський тракторний завод» (Республіка Білорусь), виконує поточний та капітальний ремонт тракторів МТЗ.