Новини компанії
07.05.2018

«Укравтозапчастина» прийматиме участь в Міжнародному агропромисловому експо-фесті AGROSHOW Ukraine 2018

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ТОВ «Укравтозапчастина» прийматиме участь в Міжнародному агропромисловому експо-фесті «AGROSHOW Ukraine 2018», який буде проходити 16-19 травня на території аеропорту у м. Черкаси .

«AGROSHOW Ukraine 2018» -це сучасний формат виставки загальною площею більше 120 000 м2 , який поєднав в собі комерційну, ділову та розважальну платформи. Сьогодні AGROSHOW – це ділове середовище у географічному центрі – м. Черкаси, що об’єднує інтереси компаній-учасників з різних регіонів України, з-за кордону та більше 5000 відвідувачів щороку. Це місце для діалогу приватного бізнесу, держави, профільних асоціацій та іноземних представників.

З нетерпінням чекаємо на зустріч з Вами на виставці!

Споживачам

Клієнти ТОВ "Укравтозапчастина" мають можливість скористатися професійними сервісними послугами з встановлення будь-якого додаткового навісного обладнання на придбану техніку.

ТОВ «Укравтозапчастина» через мережу філій, розташованих по всій Україні, закуповує сільськогосподарську продукцію в обмін на техніку, запасні частини, шини, мастильні матеріали та акумулятори!

ТРАКТОРНИЙ ЗАВОД ТОВ «УКРАВТОЗАПЧАСТИНА», що виробляє трактори марки МТЗ за ліцензією ВО «РУП «Мінський тракторний завод» (Республіка Білорусь), виконує поточний та капітальний ремонт тракторів МТЗ.