Новини компанії
10.08.2018

«Укравтозапчастина» візьме участь в Міжнародній агропромисловій виставці «AGROEXPO-2018»

ТОВ «Укравтозапчастина» візьме участь в Міжнародній агропромисловій виставці з польовою демонстрацією техніки «AGROEXPO-2018», яка буде проходити 26-29 вересня 2018 року в місті Кропивницький (КІРОВОГРАД).

AGROEXPO - наймасштабніша в Україні (120 000 м²) спеціалізована виставка аграрної техніки і технологій, яка дозволяє компаніям-експонентам демонструвати повну номенклатуру продукції для АПК. Щорічно у виставці беруть участь близько 580 профільних вітчизняних та іноземних компаній. Унікальною особливістю AGROEXPO є можливість побачити роботу техніки в польових умовах на полігоні для показів площею 60 000 м².

В свою чергу компанія Укравтозапчастина представить широку лінійку імпортних та вітчизняних тракторів та сільгосптехніки, буде представлено багато новинок ,а також великий вибір акумуляторних батарей, моторних олив, мастильних матеріалів, шини до легкових та вантажних автомобілів ,а також шини до тракторів та СХТ європейської якості.

На гостей стендів очікують акційні ціни та пропозиції. Покупцям тракторів з виставки будуть запропонуванні спеціальні умови придбання. Діють унікальні кредитні (від 0.001%) та лізингові від (0.1%) програми, а також привабливі умови розстрочення оплати від ТОВ «Укравтозапчастина» для постійних клієнтів.

З нетерпінням чекаємо на зустріч з Вами на виставці!

Споживачам

ТОВ "Укравтозапчастина" спільно з ТМ "Neste" презентує акцію "По маслу до Буковеля!"

Клієнти ТОВ "Укравтозапчастина" мають можливість скористатися професійними сервісними послугами з встановлення будь-якого додаткового навісного обладнання на придбану техніку.

Компанія "Укравтозапчастина" спільно з компанією Landini S. p. A. пропонує фінансові програми кредитування та розстрочку на техніку Landini.