Новини компанії
29.09.2018

ТОВ «Укравтозапчастина» взяла участь у міжнародній агропромисловій виставці AgroЕxpo 2018

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

В центрі України, в місті Кропивницькому, на виставці AgroЕxpo 2018 «Укравтозапчастина» вразила відвідувачів розмаїттям тракторів. 21 одиниця - це напевно рекорд не лише даної виставки. 3 трактори Маккормік та 9 тракторів Ландіні -всі Італійського виробництва потужністю від 50 до 310 к.с., 5 тракторів Lovol (Foton) в діапазоні від 25 до 130 к.с. від відомого китайського тракторного виробника та 4 спеціально обраних моделей тракторів Беларус та Кий українського та білоруського виробництва. Даний формат участі яскраво підкреслює унікальність тракторного асортименту компанії - адже клієнт може обрати трактор майже під будь-який вид діяльності, за різними технічними параметрами, ціновим діапазоном та широкою гамою потужності.

Споживачам

Будь - який клієнт ТОВ «Укравтозапчастина», який здійснює покупку продукції марки Neste протягом будь-якого з періодів дії акції за умови виконання кількісного об’єму закупки від 1000 л отримує грошовий сертифікат на придбання товарів у магазина Розетка або Епіцентр (на вибір).

Клієнти ТОВ "Укравтозапчастина" мають можливість скористатися професійними сервісними послугами з встановлення будь-якого додаткового навісного обладнання на придбану техніку.

ТОВ «Укравтозапчастина» через мережу філій, розташованих по всій Україні, закуповує сільськогосподарську продукцію в обмін на техніку, запасні частини, шини, мастильні матеріали та акумулятори!