Новини компанії
29.09.2018

ТОВ «Укравтозапчастина» взяла участь у міжнародній агропромисловій виставці AgroЕxpo 2018

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

В центрі України, в місті Кропивницькому, на виставці AgroЕxpo 2018 «Укравтозапчастина» вразила відвідувачів розмаїттям тракторів. 21 одиниця - це напевно рекорд не лише даної виставки. 3 трактори Маккормік та 9 тракторів Ландіні -всі Італійського виробництва потужністю від 50 до 310 к.с., 5 тракторів Lovol (Foton) в діапазоні від 25 до 130 к.с. від відомого китайського тракторного виробника та 4 спеціально обраних моделей тракторів Беларус та Кий українського та білоруського виробництва. Даний формат участі яскраво підкреслює унікальність тракторного асортименту компанії - адже клієнт може обрати трактор майже під будь-який вид діяльності, за різними технічними параметрами, ціновим діапазоном та широкою гамою потужності.

Споживачам

ТОВ "Укравтозапчастина" спільно з ТМ "Neste" презентує акцію "По маслу до Буковеля!"

Клієнти ТОВ "Укравтозапчастина" мають можливість скористатися професійними сервісними послугами з встановлення будь-якого додаткового навісного обладнання на придбану техніку.

Компанія "Укравтозапчастина" спільно з компанією Landini S. p. A. пропонує фінансові програми кредитування та розстрочку на техніку Landini.