Новини компанії
29.09.2018

ТОВ «Укравтозапчастина» взяла участь у міжнародній агропромисловій виставці AgroЕxpo 2018

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

В центрі України, в місті Кропивницькому, на виставці AgroЕxpo 2018 «Укравтозапчастина» вразила відвідувачів розмаїттям тракторів. 21 одиниця - це напевно рекорд не лише даної виставки. 3 трактори Маккормік та 9 тракторів Ландіні -всі Італійського виробництва потужністю від 50 до 310 к.с., 5 тракторів Lovol (Foton) в діапазоні від 25 до 130 к.с. від відомого китайського тракторного виробника та 4 спеціально обраних моделей тракторів Беларус та Кий українського та білоруського виробництва. Даний формат участі яскраво підкреслює унікальність тракторного асортименту компанії - адже клієнт може обрати трактор майже під будь-який вид діяльності, за різними технічними параметрами, ціновим діапазоном та широкою гамою потужності.

Споживачам

Клієнти ТОВ "Укравтозапчастина" мають можливість скористатися професійними сервісними послугами з встановлення будь-якого додаткового навісного обладнання на придбану техніку.

ТОВ «Укравтозапчастина» через мережу філій, розташованих по всій Україні, закуповує сільськогосподарську продукцію в обмін на техніку, запасні частини, шини, мастильні матеріали та акумулятори!

ТРАКТОРНИЙ ЗАВОД ТОВ «УКРАВТОЗАПЧАСТИНА», що виробляє трактори марки МТЗ за ліцензією ВО «РУП «Мінський тракторний завод» (Республіка Білорусь), виконує поточний та капітальний ремонт тракторів МТЗ.