Новини компанії
06.09.2018

ТОВ «Укравтозапчастина» взяла участь у черговому заході демо-туру тракторів Foton (Lovol) Східною Україною

Днями ТОВ «Укравтозапчастина» взяла участь у черговому заході, який відбувався в рамках запланованого осіннього демо-туру тракторів Foton (Lovol) Східною Україною.

Цього разу нас зустрічали в с. Новотроїцьке, Добропільского району, Донецької області. На демонстраційних полях підприємства «Дон Агроторг» до уваги представили цьогорічні новинки: Foton 1054 та 1304. Техніка викликала велику зацікавленість, адже за якістю не поступається аналогам Європейських марок (які зараз випускаються в Китаї або Турції), а за ціною значно дешевше. Наприклад, ціна на трактор Foton 1054 в залежності від комплектації стартує від 750 000 грн. При цьому трактор має сучасний вигляд та технічні характеристики, які не поступаються деяким Європейським маркам конкурентів.

8 потенційних клієнтів, з якими ведуться перемовини – ось попередній результат оглядин. Висловлюємо вдячність організаторам за запрошення та теплий прийом.

Споживачам

ТОВ "Укравтозапчастина" спільно з ТМ "Neste" презентує акцію "По маслу до Буковеля!"

Клієнти ТОВ "Укравтозапчастина" мають можливість скористатися професійними сервісними послугами з встановлення будь-якого додаткового навісного обладнання на придбану техніку.

Компанія "Укравтозапчастина" спільно з компанією Landini S. p. A. пропонує фінансові програми кредитування та розстрочку на техніку Landini.