Новини компанії
06.09.2018

ТОВ «Укравтозапчастина» взяла участь у черговому заході демо-туру тракторів Foton (Lovol) Східною Україною

Днями ТОВ «Укравтозапчастина» взяла участь у черговому заході, який відбувався в рамках запланованого осіннього демо-туру тракторів Foton (Lovol) Східною Україною.

Цього разу нас зустрічали в с. Новотроїцьке, Добропільского району, Донецької області. На демонстраційних полях підприємства «Дон Агроторг» до уваги представили цьогорічні новинки: Foton 1054 та 1304. Техніка викликала велику зацікавленість, адже за якістю не поступається аналогам Європейських марок (які зараз випускаються в Китаї або Турції), а за ціною значно дешевше. Наприклад, ціна на трактор Foton 1054 в залежності від комплектації стартує від 750 000 грн. При цьому трактор має сучасний вигляд та технічні характеристики, які не поступаються деяким Європейським маркам конкурентів.

8 потенційних клієнтів, з якими ведуться перемовини – ось попередній результат оглядин. Висловлюємо вдячність організаторам за запрошення та теплий прийом.

Споживачам

Клієнти ТОВ "Укравтозапчастина" мають можливість скористатися професійними сервісними послугами з встановлення будь-якого додаткового навісного обладнання на придбану техніку.

ТОВ «Укравтозапчастина» через мережу філій, розташованих по всій Україні, закуповує сільськогосподарську продукцію в обмін на техніку, запасні частини, шини, мастильні матеріали та акумулятори!

ТРАКТОРНИЙ ЗАВОД ТОВ «УКРАВТОЗАПЧАСТИНА», що виробляє трактори марки МТЗ за ліцензією ВО «РУП «Мінський тракторний завод» (Республіка Білорусь), виконує поточний та капітальний ремонт тракторів МТЗ.