Новости компании
01.09.2021

ТОВ «Укравтозапчастина» візьме участь у міжнародній агропромисловій виставці в AGROEXPO-2021

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ТОВ «Укравтозапчастина» візьме участь в Міжнародній агропромисловій виставці з польовою демонстрацією техніки «AGROEXPO-2021», яка буде проходити з 29 вересня по 02 жовтня 2021 року в місті Кропивницький (КІРОВОГРАД).

AGROEXPO - наймасштабніша в Україні (120 000 м²) спеціалізована виставка аграрної техніки і технологій, яка дозволяє компаніям-експонентам демонструвати повну номенклатуру продукції для АПК. Щорічно у виставці беруть участь близько 580 профільних вітчизняних та іноземних компаній. Унікальною особливістю AGROEXPO є можливість побачити роботу техніки в польових умовах на полігоні для показів площею 60 000 м².

На гостей стендів очікують акційні ціни та пропозиції. Покупцям тракторів з виставки будуть запропонуванні спеціальні умови придбання. Діють унікальні кредитні (від 0.001%) та лізингові від (0.1%) програми, а також привабливі умови розстрочення оплати від ТОВ «Укравтозапчастина» для постійних клієнтів.

З нетерпінням чекаємо на зустріч з Вами на виставці!

Споживачам

Трактори тягового класу 1.4 з компенсацією 25% за держпрограмою
Детальніше дізнавайтесь у Вашого менеджера ТОВ "Укравтозапчастина" або за тел. (050) 446-19-96
Підведені підсумки акції «Бонус за обсяг» . Вибрано переможців, яким будуть відправленні сертифікати магазину Розетка або Епіцентру. Вітаємо переможців!