Новини компанії
24.02.2017

ТОВ «Укравтозапчастина» прийняли участь у 16-тій Національній виставці агротехнологій «Агропром-2017»

22-24 лютого2017р. на території Агро-Союзу Експо-центр «Метеор» в м. Дніпро відбулася щорічна 16-та Національна виставка «Агропром - 2017».

На виставкових стендах, учасниками з України та країн ближнього та далекого зарубіжжя, були представлені сільгосптехніка та обладнання, товари і послуги, що застосовуються в сучасному виробництві в агропромисловому секторі.

На експозиції ТОВ «Укравтозапчастина» представила трактора Landini Powerfarm 110HC, Landini Powerfarm 110NWH.

Учасникам і відвідувачам виставки були запропоновані переваги і технічні можливості сільськогосподарських пропашних колісних та гусеничних тракторів від відомого виробника Італійської компанії Landini S. р. А.

Участь у подібних заходах дозволяє ТОВ «Укравтозапчастина» познайомити потенційних клієнтів зі всім асортиментом товарів і наданням послуг гарантійно-сервісного обслуговування тракторів та сільськогосподарської техніки.

ТОВ «Укравтозапчастина» - Ваш помічник та надійний партнер!

Споживачам

ТОВ "Укравтозапчастина" спільно з ТМ "Neste" презентує акцію "По маслу до Буковеля!"

Клієнти ТОВ "Укравтозапчастина" мають можливість скористатися професійними сервісними послугами з встановлення будь-якого додаткового навісного обладнання на придбану техніку.

Компанія "Укравтозапчастина" спільно з компанією Landini S. p. A. пропонує фінансові програми кредитування та розстрочку на техніку Landini.