Новини компанії
07.05.2018

ТОВ «Укравтозапчастина» візьме участь у міжнародній агропромисловій виставці в АГРО-2018

 

 

 

 

 

 

Шановні Партнери та Клієнти!

ТОВ «Укравтозапчастина» з радістю запрошує відвідати наш виставковий майданчик на найбільшій міжнародній агропромисловій виставці в Україні і Східній Європі - АГРО-2018, яка пройде з 6 по 9 червня на території НК «Експоцентр України» за адресою пр-т Ак. Глушкова, 1.

Учасникам і відвідувачам виставки будуть представлені переваги та технічні можливості сільськогосподарської техніки різних світових виробників. ТОВ «Укравтозапчастина» буде презентувати новинки техніки LOVOL, McCORMICK та Landini.

З нетерпінням чекаємо на зустріч з Вами на виставці!

Споживачам

Клієнти ТОВ "Укравтозапчастина" мають можливість скористатися професійними сервісними послугами з встановлення будь-якого додаткового навісного обладнання на придбану техніку.

ТОВ «Укравтозапчастина» через мережу філій, розташованих по всій Україні, закуповує сільськогосподарську продукцію в обмін на техніку, запасні частини, шини, мастильні матеріали та акумулятори!

ТРАКТОРНИЙ ЗАВОД ТОВ «УКРАВТОЗАПЧАСТИНА», що виробляє трактори марки МТЗ за ліцензією ВО «РУП «Мінський тракторний завод» (Республіка Білорусь), виконує поточний та капітальний ремонт тракторів МТЗ.