Новини компанії
14.03.2018

Що на сьогодні вигідніше: взяти кошти в кредит, на який придбати техніку чи взяти техніку в лізинг?

Внесені зміни в умови надання фінансування . Укравтозапчастина повідомляє спільно з банками України про 0% початковий внесок на всю техніку компанії. Можливе застосування першого внеску клієнта на рівні 0%. Лізинг під 0% у багатьох банках України , спільно з компанією Укравтозапчастина. Кредити також на вигідних умовах. Компанія Укравтозапчастина високо цінує співробітництво з банками України та сподівається на подальшу плідну співпрацю.

Споживачам

Клієнти ТОВ "Укравтозапчастина" мають можливість скористатися професійними сервісними послугами з встановлення будь-якого додаткового навісного обладнання на придбану техніку.

ТОВ «Укравтозапчастина» через мережу філій, розташованих по всій Україні, закуповує сільськогосподарську продукцію в обмін на техніку, запасні частини, шини, мастильні матеріали та акумулятори!

ТРАКТОРНИЙ ЗАВОД ТОВ «УКРАВТОЗАПЧАСТИНА», що виробляє трактори марки МТЗ за ліцензією ВО «РУП «Мінський тракторний завод» (Республіка Білорусь), виконує поточний та капітальний ремонт тракторів МТЗ.