Новини компанії
21.09.2022

Rex 4 Electric - новий компактний «гібрид» Landini

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  Rex 4 Electric - новий  компактний «гібрид» Landini

  Італійський виробник тракторів AgroTractors виводить на ринок новий екологічний та економічний трактор в сегменті садових тракторів - Rex 4 Electric.

  Ключовою інновацією новинки  є електричний передній привід з незалежними колесами, «плаваюча» підвіска кабіни напічкана електронікою та нова напівавтоматична коробка передач зі зручним джойстиком – все це надає Rex 4 кращої керованості, більшого комфорту і водночас простоту експлуатації.

  Уся система нового трактору контролюється PMS (Power Management System), яка керує роботою усіх пристроїв, включаючи акумулятор, двигун і генератор через відповідні інвертори.

  Трактор оснащений дизельним двигуном потужністю 110 к.с. , який використовує генератор і акумулятор для живлення двох передніх електродвигунів.

  Завдяки технологічним вдосконаленням, економія пального на такому тракторі сягає 10% , а водій відчуватиме на 15% менше вібрації під час керування. Блок керування самостійно регулює «плаваючий» режим в залежності від грунтів. Перемикання передач здійснюється за допомогою джойстика.

  Модель доступна під замовлення.

Споживачам

Трактори тягового класу 1.4 з компенсацією 25% за держпрограмою
Детальніше дізнавайтесь у Вашого менеджера ТОВ "Укравтозапчастина" або за тел. (050) 446-19-96
Підведені підсумки акції «Бонус за обсяг» . Вибрано переможців, яким будуть відправленні сертифікати магазину Розетка або Епіцентру. Вітаємо переможців!