Новости компании
17.04.2019

Починаючи з 2019 року компанія «Укравтозапчастина» отримала статус офіційного та ексклюзивного імпортера запасних частин та комплектуючих до тракторів виробництва китайської корпорації LOVOL HEAVY INDUSTRIES.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Починаючи з 2019 року компанія «Укравтозапчастина» отримала статус офіційного та ексклюзивного імпортера запасних частин та комплектуючих до тракторів виробництва китайської корпорації LOVOL HEAVY INDUSTRIES. Досвід попередніх років співробітництва дозволив нам сформувати великий та затребуваний на вітчизняному ринку асортимент товару, що має максимально задовольнити існуючий попит на деталі для обслуговування усіх серій техніки – від мінітракторів потужністю 25-35 к.с. до великих польових тракторів потужністю 130-160 к.с. Перелік товару містить фільтри для планового ТО, деталі для ремонту двигунів, гідравлічної системи, мостів та КПП, скло для кабін тощо – усього більше 300 найменувань. Варто зазначити, що починаючи с 2006 року, коли стартувало співробітництво між LOVOL (колишній FOTON) і ТОВ Укравтозапчастина, нами були організовані більше 40 сервісних центрів та складів зберігання запасних частин. Наші бригади механіків сервісної служби компанії щорічно проходять навчання та підвищують свою кваліфікацію, а накопичений досвід дозволяє бути впевненим у якості виконаних робіт. Однією з важливих перепон під час вибору нового трактора для наших клієнтів є невпевненість у можливості швидкого доступу до необхідних запчастин, адже здебільшого строки доставки з Китаю становлять 1,5-3 місяці, що далеко не завжди є прийнятним. Завдяки започаткованій програмі співробітництва ТОВ Укравтозапчастина та LOVOL сподіваються максимально задовольнити потреби українських покупців та власників тракторів у комплектуючих. Також ми продовжуємо розвивати співробітництво зі спеціалізованими компаніями з продажу запчастин та іншими дилерами тракторної техніки.

Споживачам

Детальніше дізнавайтесь у Вашого менеджера ТОВ "Укравтозапчастина" або за тел. (050) 446-19-96
Підведені підсумки акції «Бонус за обсяг» . Вибрано переможців, яким будуть відправленні сертифікати магазину Розетка або Епіцентру. Вітаємо переможців!

Будь - який клієнт ТОВ «Укравтозапчастина», який здійснює покупку продукції марки Neste протягом будь-якого з періодів дії акції за умови виконання кількісного об’єму закупки від 1000 л отримує грошовий сертифікат на придбання товарів у магазина Розетка або Епіцентр (на вибір).