Новини компанії
21.02.2018

Небезпека на дорозі - зима і міжсезоння

Вісімдесят відсотків ДТП під час міжсезоння і зимового періоду відбуваються через неуважність водіїв до поганої якості дорожнього покриття і погану погоду. Такі сезони несуть в собі небезпеку через лід, паморозі, чорного льоду, туману, підвищеної вологості. Щоб водій міг справлятися з такими явищами зимового періоду і міжсезоння, йому необхідно знати, де саме таїться небезпека і як побороти її.

Волога і слизька дорога - це не найкращий товариш людини, який знаходиться за кермом. А якщо ще й спостерігається погана видимість через туман - це взагалі катастрофа. У сезон зими водії на дорогах можуть зіткнутися з такими неприємними явищами:

 • 1. Ожеледиця і ожеледь.
 • 2.Непомітне крижане покриття дорожніх шляхів - чорний лід.
 • 3. Снігові замети.
 • 4.Погана видимість на дорозі викликана туманом.

У міжсезоння водії повинні бути дуже пильними і обережними, адже на будь-якому з ділянок шляху вони можуть зустрітися з такими неприємними явищами:

 • 1. Слизькі, обмерзлі дороги.
 • 2. Густий туман - погана видимість.
 • 3. Різка зміна температур.

Варто відзначити небезпека різкої зміни температури повітря. У той момент, коли водій думає, що на вулиці потеплішало і весь лід розтанув, температура може опуститися всього на кілька градусів. На дорозі результат її впливу буде непомітний, а ось слизькість сприяє створенню аварійних ситуацій.

Поради, які допоможуть автомобілісту поводитися на дорозі правильно.

Період міжсезоння та зими є найскладнішими для водіїв. Особливо ця складність проявляється для тих, хто за кермо сів зовсім недавно. Щоб уникнути аварійних ситуацій і завжди тверезо оцінювати ситуацію на дорозі варто дотримуватися таких простих рекомендацій:

 • необхідно завжди уважно стежити за прогнозами синоптиків;
 • потрібно ставити зимову або внесезонную гуму;
 • перед виїздом слід перевірити показник термометра і дорожнє покриття, щоб виявити присутність льоду - зробити це можна постукуванням ноги по дорозі;
 • щоб переконатися у відсутності прихованої небезпеки, слід розігнатися на ділянці дороги, де немає інших транспортних засобів і різко загальмувати - присутність льоду та інших проблем завжди відчувається.

Водій повинен розуміти, що якщо йде дощ - це не означає, що буде тепло, і можливість обмерзання доріг виключається. Досить температурі на кілька градусів впасти, і ожеледиця гарантована. Але є і приємний момент - з цими проблемами постійно борються, використовуючи реагенти проти льоду. Вони допомагають вирішити проблему повністю. Але для повної впевненості у відсутності небезпек на дорозі в міжсезоння і зиму варто перевіряти ситуацію самостійно і стежити за прогнозами синоптиків. Тільки підвищена пильність допоможе водієві уникнути проблем на дорозі протягом зимового сезону і міжсезоння, адже обережність дає свої результати.

Споживачам

Клієнти ТОВ "Укравтозапчастина" мають можливість скористатися професійними сервісними послугами з встановлення будь-якого додаткового навісного обладнання на придбану техніку.

ТОВ «Укравтозапчастина» через мережу філій, розташованих по всій Україні, закуповує сільськогосподарську продукцію в обмін на техніку, запасні частини, шини, мастильні матеріали та акумулятори!

ТРАКТОРНИЙ ЗАВОД ТОВ «УКРАВТОЗАПЧАСТИНА», що виробляє трактори марки МТЗ за ліцензією ВО «РУП «Мінський тракторний завод» (Республіка Білорусь), виконує поточний та капітальний ремонт тракторів МТЗ.