Новини компанії
17.12.2013

Mобільні насоси виробництва «ПРОМвентиляція»

Торгова мережа ТОВ «Укравтозапчастина» представляє новинку у своєму асортименті - мобільні насоси виробництва «ПРОМвентиляція».

Мрія кожного водія - маленький, але потужний насос для перекачування рідин. Насос виготовляється з якісних матеріалів - алюмінію і пластику. Альтернатив новому пристрою ще немає, оскільки насос автономний, працює від 24 вольт акумулятора.

Можна бути впевненими, що новинку, окрім водіїв, оцінять і дачники - ті, яким набридло заливати воду в накопичувальні цистерни відрами. Замість акумулятора можна підібрати мережевий адаптер. За півгодини - 900 літрів!

Використати таке пристосування можна де завгодно. І при зберіганні багато місця не займає. Його цілком можна просто покласти в автомобіль поряд із звичайним насосом для підкачування шин. Чиститься він легко - необхідно зняти фільтр і промити його в звичайній воді.

Нагадуємо, що Ви можете придбати продукцію «ПРОМвентиляція» на усій території України
в мережі філій ТОВ «Укравтозапчастина».


Електричний насос для перекачки рідин - 450 грн.

Інші вигідні пропозиції для Вас:


Паливні баки ємністю від 125 до 800 літрів, перерізами 440х490, 540х640, 660х660 мм та довжиною від 710 мм до 2040 мм.

Напівобертна кришка з неіржавіючої сталі з ключами. Застосування: баки КАМАЗ / МАЗ - 180 грн.

Напівобертна кришка з неіржавіючої сталі з ключами. Застосування: баки КАМАЗ / МАЗ / Mercedess - 216 грн.

На всю продукцію діє система знижок!

Споживачам

ТОВ "Укравтозапчастина" спільно з ТМ "Neste" презентує акцію "По маслу до Буковеля!"

Клієнти ТОВ "Укравтозапчастина" мають можливість скористатися професійними сервісними послугами з встановлення будь-якого додаткового навісного обладнання на придбану техніку.

Компанія "Укравтозапчастина" спільно з компанією Landini S. p. A. пропонує фінансові програми кредитування та розстрочку на техніку Landini.