Новини компанії
17.12.2013

Mобільні насоси виробництва «ПРОМвентиляція»

Торгова мережа ТОВ «Укравтозапчастина» представляє новинку у своєму асортименті - мобільні насоси виробництва «ПРОМвентиляція».

Мрія кожного водія - маленький, але потужний насос для перекачування рідин. Насос виготовляється з якісних матеріалів - алюмінію і пластику. Альтернатив новому пристрою ще немає, оскільки насос автономний, працює від 24 вольт акумулятора.

Можна бути впевненими, що новинку, окрім водіїв, оцінять і дачники - ті, яким набридло заливати воду в накопичувальні цистерни відрами. Замість акумулятора можна підібрати мережевий адаптер. За півгодини - 900 літрів!

Використати таке пристосування можна де завгодно. І при зберіганні багато місця не займає. Його цілком можна просто покласти в автомобіль поряд із звичайним насосом для підкачування шин. Чиститься він легко - необхідно зняти фільтр і промити його в звичайній воді.

Нагадуємо, що Ви можете придбати продукцію «ПРОМвентиляція» на усій території України
в мережі філій ТОВ «Укравтозапчастина».


Електричний насос для перекачки рідин - 450 грн.

Інші вигідні пропозиції для Вас:


Паливні баки ємністю від 125 до 800 літрів, перерізами 440х490, 540х640, 660х660 мм та довжиною від 710 мм до 2040 мм.

Напівобертна кришка з неіржавіючої сталі з ключами. Застосування: баки КАМАЗ / МАЗ - 180 грн.

Напівобертна кришка з неіржавіючої сталі з ключами. Застосування: баки КАМАЗ / МАЗ / Mercedess - 216 грн.

На всю продукцію діє система знижок!

Споживачам

Клієнти ТОВ "Укравтозапчастина" мають можливість скористатися професійними сервісними послугами з встановлення будь-якого додаткового навісного обладнання на придбану техніку.

ТОВ «Укравтозапчастина» через мережу філій, розташованих по всій Україні, закуповує сільськогосподарську продукцію в обмін на техніку, запасні частини, шини, мастильні матеріали та акумулятори!

ТРАКТОРНИЙ ЗАВОД ТОВ «УКРАВТОЗАПЧАСТИНА», що виробляє трактори марки МТЗ за ліцензією ВО «РУП «Мінський тракторний завод» (Республіка Білорусь), виконує поточний та капітальний ремонт тракторів МТЗ.