Новини компанії
18.04.2018

Ми їхали, їхали і доїхали!

Нові, модернізовані, сучасні та потужні трактори LOVOL 100-ї серії вже на складах ТОВ "Укравтозапчастина".

Флагман модельного ряду трактор LOVOL 1304 є поєднанням потужності, надійності, сучасного дизайну та простоти обслуговування. 6 циліндрів ліцензійного турбованого двигуна Perkins, 130 "коней", подвійне зчеплення від LUK, КПП 16F+8R, потужна задня навіска та ергономічна кабіна дозволяють нашим клієнтам з комфортом та впевненістю виконувати величезний спектр робіт та досягати відмінних результатів. Модель трактора LOVOL 1054 є "молодшим" братом LOVOL 1304 та відрізняється дещо меншою масою і габаритами, 4-циліндрованим турбованим двигуном 105 к.с., а також приємнішою ціною :)

Вся техніка може бути оснащена кондиціонерами кабіни оператора, а також різноманітним додатковим навісним обладнанням: фронтальним навантажувачем, відвалом, плугом, оприскувачем, розкидачем мін.добрив тощо.

Вимагайте трактори LOVOL 1304 та 1054 у найближчій до Вас дилерській філії ТОВ "Укравтозапчастина".

Новини

Споживачам

ТОВ "Укравтозапчастина" спільно з ТМ "Neste" презентує акцію "По маслу до Буковеля!"

Клієнти ТОВ "Укравтозапчастина" мають можливість скористатися професійними сервісними послугами з встановлення будь-якого додаткового навісного обладнання на придбану техніку.

Компанія "Укравтозапчастина" спільно з компанією Landini S. p. A. пропонує фінансові програми кредитування та розстрочку на техніку Landini.