Новини компанії
11.03.2016

Легкосплавні колісні диски від тайванського виробника FUTEK

Шановні партнери та колеги!
Представляємо Вам новинку на українському ринку колісної продукції - легкосплавні диски FUTEK.

Компанія FUTEK ALLOY CO., LTD - один з кращих виробників легкосплавних колісних дисків у Азії, продукція якої вже встигла себе зарекомендувати на ринках Японії, Західної Європи, Південної Америки та країн Прибалтики.

Завдяки багаторічному досвіду, високим технологіям та висококваліфікованому персоналу компанії FUTEK ALLOY CO., LTD - легкосплавні диски FUTEK задовольнять будь-які Ваші вимоги та перевершать усі сподівання. Абсолютно всі моделі мають сертифікати якості від німецького тестового центру TÜV International Certification і японської організації з тестування якості легкосплавних дисків JWL

Уже в наявності на складах ТОВ «Укравтозапчастина» близько 20 моделей легкосплавних дисків FUTEK у різних размірах!

NF106 NF147-MH NF182
NF223 NF257 NF279
NF282 NF310 NF325
NF340 NF361-P-3 NF411

Споживачам

Клієнти ТОВ "Укравтозапчастина" мають можливість скористатися професійними сервісними послугами з встановлення будь-якого додаткового навісного обладнання на придбану техніку.

Компанія "Укравтозапчастина" спільно з компанією Landini S. p. A. пропонує фінансові програми кредитування та розстрочку на техніку Landini.

ТОВ «Укравтозапчастина» спільно з компанією «Neste OIL» з 15 березня по 15 травня 2018 року,проводить наступні продуктові акції