Новини компанії
09.10.2017

Фільтри і фільтруючі елементи «Костромський Фільтр»

Фільтри і фільтруючі елементи очистки палива, масла, повітря для вантажних автомобілів і сільгосптехніки. Костромський завод «Автофільтр» (ТМ «Костромський фільтр») понад 50 років виробляє фільтри і фільтруючі елементи для автомобільних двигунів.

Продукція костромського заводу «Автофільтр» володіє високими експлуатаційними і споживчими характеристиками і відповідає не тільки вітчизняним, а й світовим стандартам.

Надійна система контролю якості продукції, що випускається призвели до того, що споживачами продукції стали багато підприємств за кордоном

Широка товарна лінійка включає в себе продукцію, яка застосовується для очищення масла, палива і повітря. Якість фільтрації забезпечується застосуванням фільтрувального паперу фірми Hollingsworth & Vose J.C.Binzer (Німеччина).

Корпуси фільтрів і елементи конструкції виготовлені із сучасних якісних матеріалів, які у відповідних місцях мають спеціальне антикорозійне покриття, що значно збільшує термін експлуатації.

ТОВ «УКРАВТОЗАПЧАСТЬ» починає поставки фільтрів і фільтруючих елементів ТМ «Костромський фільтр».

Новини

Споживачам

ТОВ "Укравтозапчастина" спільно з ТМ "Neste" презентує акцію "По маслу до Буковеля!"

Клієнти ТОВ "Укравтозапчастина" мають можливість скористатися професійними сервісними послугами з встановлення будь-якого додаткового навісного обладнання на придбану техніку.

Компанія "Укравтозапчастина" спільно з компанією Landini S. p. A. пропонує фінансові програми кредитування та розстрочку на техніку Landini.