Новини компанії
09.10.2017

Фільтри і фільтруючі елементи «Костромський Фільтр»

Фільтри і фільтруючі елементи очистки палива, масла, повітря для вантажних автомобілів і сільгосптехніки. Костромський завод «Автофільтр» (ТМ «Костромський фільтр») понад 50 років виробляє фільтри і фільтруючі елементи для автомобільних двигунів.

Продукція костромського заводу «Автофільтр» володіє високими експлуатаційними і споживчими характеристиками і відповідає не тільки вітчизняним, а й світовим стандартам.

Надійна система контролю якості продукції, що випускається призвели до того, що споживачами продукції стали багато підприємств за кордоном

Широка товарна лінійка включає в себе продукцію, яка застосовується для очищення масла, палива і повітря. Якість фільтрації забезпечується застосуванням фільтрувального паперу фірми Hollingsworth & Vose J.C.Binzer (Німеччина).

Корпуси фільтрів і елементи конструкції виготовлені із сучасних якісних матеріалів, які у відповідних місцях мають спеціальне антикорозійне покриття, що значно збільшує термін експлуатації.

ТОВ «УКРАВТОЗАПЧАСТЬ» починає поставки фільтрів і фільтруючих елементів ТМ «Костромський фільтр».

Споживачам

ПОСПІШАЙ!!! Встигни отримати ПОДАРУНОК!!!

ТОВ «Укравтозапчастина» спільно з компанією «Neste OIL» проводить ряд акційних пропозицій "Осінь 2017"

Купуй АКБ ТМ BOSCH та отримай подарунок!!!!

ТОВ «Укравтозапчастина» спільно з компанією «BOSCH» розпочинає осінні акції з цінними подарунками!

ТОВ «Укравтозапчастина» через мережу філій, розташованих по всій Україні, закуповує сільськогосподарську продукцію в обмін на техніку, запасні частини, шини, мастильні матеріали та акумулятори!