Новини компанії
25.07.2018

День поля у Лозовій!

26 липня 2018 року у продовження презентаційного демо-туру по Україні цього разу на Харківщині трактори Lovol (Foton) візьмуть участь у демо-показі в рамках традиційного щорічного Дня поля, організованого Лозівськими машинами.

 

 

До уваги відвідувачів представлять трактори LOVOL 1304 (130 к.с.) та LOVOL 1054 (105 к.с.).

Сучасний європейський дизайн техніки, комфортна, герметична кабіна з високим рівнем шумоізоляції, кондиціонер, двигуни, виготовлені за ліцензією відомого європейського виробника двигунів Perkins, двопозиційне зчеплення LUK (Німеччина), надійний передній міст DANA (Італія), підсилена задня навіска (2 гідроциліндри), комфортне сидіння Grammer (Німеччина) та доступна ціна - все це робить трактори Lovol (Foton) поза конкуренцією у своєму класі.

Запрошуємо всіх бажаючих на практиці ознайомитися з перевагами техніки від Китайського промислового гіганта.

Офіційними дистриб’ютороми тракторів Lovol (Foton) в Україні є ТОВ «Укравтозапчастина» та ТОВ «Фотон-Україна». Продаж та сервісне обслуговування здійснюється через 45 центрів, розташованих по всій Україні.

На демо-показі обіцяють надавати індивідуальні ціни. На додачу привабливі фінансові умови кредитування та лізингу.

Детальніше про акумулятори ROCKET Ви можете дізнатись з відео:

Споживачам

Клієнти ТОВ "Укравтозапчастина" мають можливість скористатися професійними сервісними послугами з встановлення будь-якого додаткового навісного обладнання на придбану техніку.

ТОВ «Укравтозапчастина» через мережу філій, розташованих по всій Україні, закуповує сільськогосподарську продукцію в обмін на техніку, запасні частини, шини, мастильні матеріали та акумулятори!

ТРАКТОРНИЙ ЗАВОД ТОВ «УКРАВТОЗАПЧАСТИНА», що виробляє трактори марки МТЗ за ліцензією ВО «РУП «Мінський тракторний завод» (Республіка Білорусь), виконує поточний та капітальний ремонт тракторів МТЗ.