Новини компанії
15.02.2018

«АгроТехСервіс – 2018»

Компанія ТОВ "Укравтозапчастина" взяла участь в 17-й агропромисловій виставці «Агротехсервіс - 2018»

В м. Запопоріжжя з 13 по 15 лютого 2018 року було проведено 17-а агропромислова спеціалізована виставка для аграрного бізнесу "Агротехсервіс - 2018».

Учасники «Агротехсервіс - 2018» представляють підприємства агропромислового комплексу країни - агрохолдинги, селянсько - фермерські господарства, переробні виробництва, зернові компанії і інші. 82% відвідувачів виставки - особи, що впливають на прийняття рішення про закупівлю.

Компанія «Укравтозапчастина» взяла участь у виставці, з огляду на нові можливості для розвитку сільського господарства. На плошадку компанія ТОВ «Укравтозапчастина» представила трактори ТМ Landini і Foton Lovol. Трактор ТМ Landini Powerfarm 110, Landini Landpower 165, Foton Lovol 504.

Висока якість і надійність техніки на довгі роки.

Споживачам

Клієнти ТОВ "Укравтозапчастина" мають можливість скористатися професійними сервісними послугами з встановлення будь-якого додаткового навісного обладнання на придбану техніку.

ТОВ «Укравтозапчастина» через мережу філій, розташованих по всій Україні, закуповує сільськогосподарську продукцію в обмін на техніку, запасні частини, шини, мастильні матеріали та акумулятори!

ТРАКТОРНИЙ ЗАВОД ТОВ «УКРАВТОЗАПЧАСТИНА», що виробляє трактори марки МТЗ за ліцензією ВО «РУП «Мінський тракторний завод» (Республіка Білорусь), виконує поточний та капітальний ремонт тракторів МТЗ.