Новини компанії
15.02.2018

«АгроТехСервіс – 2018»

Компанія ТОВ "Укравтозапчастина" взяла участь в 17-й агропромисловій виставці «Агротехсервіс - 2018»

В м. Запопоріжжя з 13 по 15 лютого 2018 року було проведено 17-а агропромислова спеціалізована виставка для аграрного бізнесу "Агротехсервіс - 2018».

Учасники «Агротехсервіс - 2018» представляють підприємства агропромислового комплексу країни - агрохолдинги, селянсько - фермерські господарства, переробні виробництва, зернові компанії і інші. 82% відвідувачів виставки - особи, що впливають на прийняття рішення про закупівлю.

Компанія «Укравтозапчастина» взяла участь у виставці, з огляду на нові можливості для розвитку сільського господарства. На плошадку компанія ТОВ «Укравтозапчастина» представила трактори ТМ Landini і Foton Lovol. Трактор ТМ Landini Powerfarm 110, Landini Landpower 165, Foton Lovol 504.

Висока якість і надійність техніки на довгі роки.

Споживачам

ТОВ "Укравтозапчастина" спільно з ТМ "Neste" презентує акцію "По маслу до Буковеля!"

Клієнти ТОВ "Укравтозапчастина" мають можливість скористатися професійними сервісними послугами з встановлення будь-якого додаткового навісного обладнання на придбану техніку.

Компанія "Укравтозапчастина" спільно з компанією Landini S. p. A. пропонує фінансові програми кредитування та розстрочку на техніку Landini.