Новости компании
30.09.2019

AGROEXPO-2019: підсумки

У VII Міжнародній агропромисловій виставці з польовою демонстрацією техніки AGROEXPO-2019, яка пройшла з 25 по 28 вересня, взяли участь 585 компаній-експонентів, в тому числі компанія «Укравтозапчастина» . В центрі України, в місті Кропивницькому, на виставці AGROEXPO-2019 «Укравтозапчастина» вразила відвідувачів розмаїттям тракторів. Як і в минулому році , 20 одиниць техніки. 2 трактори Маккормік та 7 тракторів Ландіні -всі Італійського виробництва потужністю від 50 до 310 к.с., 5 тракторів Lovol (Foton) в діапазоні від 25 до 50 к.с. від відомого китайського тракторного виробника та 5 спеціально обраних моделей тракторів Беларус та Кий українського та білоруського виробництва. Даний формат участі яскраво підкреслює унікальність тракторного асортименту компанії - адже клієнт може обрати трактор майже під будь-який вид діяльності, за різними технічними параметрами, ціновим діапазоном та широкою гамою потужності.

Споживачам

Детальніше дізнавайтесь у Вашого менеджера ТОВ "Укравтозапчастина" або за тел. (050) 446-19-96
Підведені підсумки акції «Бонус за обсяг» . Вибрано переможців, яким будуть відправленні сертифікати магазину Розетка або Епіцентру. Вітаємо переможців!

Будь - який клієнт ТОВ «Укравтозапчастина», який здійснює покупку продукції марки Neste протягом будь-якого з періодів дії акції за умови виконання кількісного об’єму закупки від 1000 л отримує грошовий сертифікат на придбання товарів у магазина Розетка або Епіцентр (на вибір).