Новини компанії
22.05.2018

«AGRO SHOW Ukraine 2018»

 

 

 

 

 

 

 

 

 

16-19 травня 2018 року ТОВ «Укравтозапчастина» взяла участь у міжнародному агропромисловому експо-фесті «AGRO SHOW Ukraine 2018», який відбувся у Черкасах.

На відкритій просто неба експозиції, площею 250 кв.м., відвідувачі мали змогу на власні очі переконатися у перевагах представленої техніки.

На стенді ТОВ «Укравтозапчастина» були представлені вже добре знайомі моделі тракторів марок LOVOL (FOTON) та Landini, потужністю від 83 до 212 к.с. серед яких звичайно виділялися «хіт продаж» Landini PowerFarm DT 110 (107 к.с.), унікальна модель трактору з високим кліренсом Landini Powerfarm 110 HC та топова модель 7-ї серії - Landini 7-215.

Вперше широкому загалу запропонували більш просту комплектацію моделі PowerFarm під назвою Landini Super 110 та менший по потужності – трактор Landini Powerfarm DT 90 (83 к.с.). Країна виробник всіх тракторів родини Landini – Італія.

Серед марки тракторів з Піднебесної варто виділити трактори LOVOL 1054 (105 к.с.) та LOVOL 504 (50 к.с.) у новому сучасному облицюванні та новинку цього року трактор LOVOL 1304 (130 л.с.) офіційна презентація та старт продажів якого в Україні відбудеться незабаром на виставці «Агро-2018» у Києві.

Запрошуємо всіх охочих 6-9 червня 2018 року відвідати стенд ТОВ «Укравтозапчастина» на «Агро-2018», на якому крім зазначеної техніки будуть представлені шини, мастильні матеріали, акумуляторні батареї та запасні частини до автотракторної техніки.

На гостей стендів очікують акційні ціни та пропозиції. Покупцям тракторів з виставки будуть запропонуванні спеціальні умови придбання. Діють унікальні кредитні (від 0.001%) та лізингові від (0.1%) програми, а також привабливі умови розстрочення оплати від ТОВ «Укравтозапчастина» для постійних клієнтів.

Споживачам

Будь - який клієнт ТОВ «Укравтозапчастина», який здійснює покупку продукції марки Neste протягом будь-якого з періодів дії акції за умови виконання кількісного об’єму закупки від 1000 л отримує грошовий сертифікат на придбання товарів у магазина Розетка або Епіцентр (на вибір).

Клієнти ТОВ "Укравтозапчастина" мають можливість скористатися професійними сервісними послугами з встановлення будь-якого додаткового навісного обладнання на придбану техніку.

ТОВ «Укравтозапчастина» через мережу філій, розташованих по всій Україні, закуповує сільськогосподарську продукцію в обмін на техніку, запасні частини, шини, мастильні матеріали та акумулятори!