Новини компанії
20.09.2018

Агро Поділля 2018

 

 

 

 

 

 

 

 

 

На Агро Поділлі 2018 охочі мали змогу не лише поторгуватися на ярмарці з продавцями товарів сільськогосподарського напрямку, а й ознайомитися з новинками представленої тракторної техніки Landini та Lovol (Foton). Дана техніка експонується вперше в регіоні. По суті відбулася презентація новинок 2018 року на Хмельниччині. Судячи з кількості охочих заглянути під капот, посидіти в кабіні, отримати технічні характеристики та цінові пропозиції захід вдався на всі 100%. Дійсно зацікавлених у придбанні клієнтів запрошено відвідати регіональний виставковий майданчик з продажу тракторів, який розташований у Хмельницькому, неподалік авторинку. Адже всі залізні коні попрямували саме туди, де з нетерпінням будуть очікувати на своїх майбутніх господарів.

Споживачам

ТОВ "Укравтозапчастина" спільно з ТМ "Neste" презентує акцію "По маслу до Буковеля!"

Клієнти ТОВ "Укравтозапчастина" мають можливість скористатися професійними сервісними послугами з встановлення будь-якого додаткового навісного обладнання на придбану техніку.

Компанія "Укравтозапчастина" спільно з компанією Landini S. p. A. пропонує фінансові програми кредитування та розстрочку на техніку Landini.