Новини компанії
20.09.2018

Агро Поділля 2018

 

 

 

 

 

 

 

 

 

На Агро Поділлі 2018 охочі мали змогу не лише поторгуватися на ярмарці з продавцями товарів сільськогосподарського напрямку, а й ознайомитися з новинками представленої тракторної техніки Landini та Lovol (Foton). Дана техніка експонується вперше в регіоні. По суті відбулася презентація новинок 2018 року на Хмельниччині. Судячи з кількості охочих заглянути під капот, посидіти в кабіні, отримати технічні характеристики та цінові пропозиції захід вдався на всі 100%. Дійсно зацікавлених у придбанні клієнтів запрошено відвідати регіональний виставковий майданчик з продажу тракторів, який розташований у Хмельницькому, неподалік авторинку. Адже всі залізні коні попрямували саме туди, де з нетерпінням будуть очікувати на своїх майбутніх господарів.

Споживачам

Клієнти ТОВ "Укравтозапчастина" мають можливість скористатися професійними сервісними послугами з встановлення будь-якого додаткового навісного обладнання на придбану техніку.

ТОВ «Укравтозапчастина» через мережу філій, розташованих по всій Україні, закуповує сільськогосподарську продукцію в обмін на техніку, запасні частини, шини, мастильні матеріали та акумулятори!

ТРАКТОРНИЙ ЗАВОД ТОВ «УКРАВТОЗАПЧАСТИНА», що виробляє трактори марки МТЗ за ліцензією ВО «РУП «Мінський тракторний завод» (Республіка Білорусь), виконує поточний та капітальний ремонт тракторів МТЗ.