Новини компанії
27.12.2017

Абетка АКБ: Як «прикурити» акумулятор?

Як правильно "прикурити" автомобіль з розрядженим акумулятором, щоб не пошкодувати про це? Все досить просто. Треба лише дотримуватися мінімальних вимог техніки безпеки.

Важливо: «прикурювати» акумулятор з більшою ємністю (А / год), ніж на 10-15%, від зарядженого акумулятора не рекомендується. Так само номінальна напруга акумуляторів повинні бути рівні.

На замітку: не глушити двигун до кінцевого пункту призначення (будинку або автосервісу), де необхідно обов'язково поставити акумулятор на зарядку в теплому місці.

ТОВ «Укравтозапчастина» презентує для ознайомлення відео про те, як правильно «прикурити» акумулятор.

Абетка АКБ: Як «прикурити» акумулятор?

Споживачам

Клієнти ТОВ "Укравтозапчастина" мають можливість скористатися професійними сервісними послугами з встановлення будь-якого додаткового навісного обладнання на придбану техніку.

ТОВ «Укравтозапчастина» через мережу філій, розташованих по всій Україні, закуповує сільськогосподарську продукцію в обмін на техніку, запасні частини, шини, мастильні матеріали та акумулятори!

ТРАКТОРНИЙ ЗАВОД ТОВ «УКРАВТОЗАПЧАСТИНА», що виробляє трактори марки МТЗ за ліцензією ВО «РУП «Мінський тракторний завод» (Республіка Білорусь), виконує поточний та капітальний ремонт тракторів МТЗ.