Новини компанії
11.06.2018

6-9.06.2018 року ТОВ «Укравтозапчастина» прийняла участь у щорічній виставці «Агро-2018»

 

 

 

 

 

 

На стенді компанії ТОВ «Укравтозапчастина» були представлені вже добре знайомі моделі тракторів Landini , LOVOL (FOTON), КИЙ-14102 потужністю від 83 до 212 к.с. серед яких звичайно виділялися «хіт продаж» Landini PowerFarm DT 110 (107 к.с.), унікальна модель трактору з високим кліренсом Landini Powerfarm 110 HC та топова модель 7-ї серії - Landini 7-220.

Вперше широкому загалу запропонували більш просту комплектацію моделі PowerFarm під назвою Landini Super 110 та менший по потужності – трактор Landini Powerfarm DT 90 (83 к.с.). Країна виробник всіх тракторів родини Landini – Італія.

Китайський виробник тракторів Lovol (Foton) вперше в Україні в рамках виставки «Агро-2018» представив новий трактор Lovol (Foton) 1304.

Сучасний європейський дизайн техніки, комфортна, герметична кабіна з високим рівнем шумоізоляції, кондиціонер, шестициліндровий двигун потужністю 130 к.с., виготовлений за ліцензією відомого європейського виробника двигунів Perkins, двопозиційне зчеплення LUK (Німеччина), повітряний компресор і ресивер, КПП 16 + 8 з реверсом, зовнішній повітряно-масляний фільтр, вал відбору потужності на вісім шліців, надійний передній міст DANA (Італія), підсилена задня навіска (2 гідроциліндри), комфортне сидіння Grammer (Німеччина) та доступна ціна - все це робить трактор Lovol (Foton) 1304 поза конкуренцією у своєму класі.

На додачу розроблені та діють привабливі програми кредитування від 0.001% річних та лізингу від 0.1% здорожчання. Завод з виробництва тракторів розташований в Китаї та перебуває у державній власності, що свідчить про особливі вимоги до якості тракторів. Виробник поставляє на український ринок трактори від 24 до 185 к.с. Станом на сьогодні в Україні продано вже понад 15 тис. тракторів даної марки.

Ексклюзивним дистриб’ютором тракторів Lovol (Foton) 1054 та 1304 в Україні є ТОВ «Укравтозапчастина». Продаж та сервісне обслуговування здійснюється через 45 філій ТОВ «Укравтозапчастина», розташованих по всій Україні. На виставці бажаючим укласти попередній контракт надавалися індивідуальні ціни.

Також на виставці «Агро-2018» був представлений трактор КИЙ-14102 у новому вигляді з часткою комплектуючих вітчизняного виробництва близько 50%. До основних новинок варто віднести передній міст балочного типу, уніфіковану задню гідронавісну систему, обладнану додатковими циліндрами, які в парі з основними в 1.8 рази збільшують показник можливого навантаження, новий сучасний пластиковий дизайн трактору, передні шини розміром 360/60R24, передбачена можливість установки додаткового баласту до 400 кг, кондиціонер.

Відвідувачі стенду ТОВ «Укравтозапчастина» побачили крім зазначеної техніки : шини, мастильні матеріали, акумуляторні батареї та запасні частини до автотракторної техніки. Підприємство має найширшу на ринку мережу філій з 45 представництв, яка забезпечує в т.ч. й сервісне обслуговування техніки.

Споживачам

Клієнти ТОВ "Укравтозапчастина" мають можливість скористатися професійними сервісними послугами з встановлення будь-якого додаткового навісного обладнання на придбану техніку.

ТОВ «Укравтозапчастина» через мережу філій, розташованих по всій Україні, закуповує сільськогосподарську продукцію в обмін на техніку, запасні частини, шини, мастильні матеріали та акумулятори!

ТРАКТОРНИЙ ЗАВОД ТОВ «УКРАВТОЗАПЧАСТИНА», що виробляє трактори марки МТЗ за ліцензією ВО «РУП «Мінський тракторний завод» (Республіка Білорусь), виконує поточний та капітальний ремонт тракторів МТЗ.