Новини компанії
07.09.2018

16 років МТЗ

16 років назад перший трактор МТЗ зійшов з новенького конвеєру Тракторного заводу ТОВ "Укравтозапчастина". Це була дійсно велика подія в рамках всієї аграрної країни. Майже в усіх з того часу трактор МТЗ почав асоціюватися з ТОВ "Укравтозапчастина". Трактори МТЗ-80 та МТЗ-82 випускалися за ліцензією Мінського тракторного заводу, а виробництво розміщувалося на території заводу Ленінська кузня, у Києві. Напевно, зараз мало хто згадає, що завод випускав ще й трактор ВТЗ-2032А, який користувався великим попитом не лише серед дрібних сільгосппідприємств, а й ставав до роботи у багатьох комунальних підприємствах міст та містечок України. З часом завод розвивався, асортимент моделей тракторів розширювався, потужності зростали. Сьогодні на заводі, який розташований в м. Ніжин на виробничих площах ПрАТ «Ніжинсільмаш», випускаються трактори: Беларус 80, 82, 892, 5 модифікацій тракторів КИЙ (105 к.с.), Беларус 82 з малою кабіною. Якість тракторів, незважаючи на закоренілі стереотипи, не гірша від оригінальних білоруських. А за відгуками покупців, котрі роками користуються даною технікою, краща, адже до кожного трактору на заводі застосовується індивідуальний підхід, приділяється більше уваги деталям, випробуванням та тестуванням. Більше 17000 тракторів з вересня 2002 року й по сьогодні – це показник, вартий поваги. Вдячні першому та теперішньому керівництву заводу, всім причетним до створення та розвитку виробництва, колективу заводу! Нарощування обсягів, розробки нових моделей, процвітання та успіхів! Зі святом!

Споживачам

ТОВ "Укравтозапчастина" спільно з ТМ "Neste" презентує акцію "По маслу до Буковеля!"

Клієнти ТОВ "Укравтозапчастина" мають можливість скористатися професійними сервісними послугами з встановлення будь-якого додаткового навісного обладнання на придбану техніку.

Компанія "Укравтозапчастина" спільно з компанією Landini S. p. A. пропонує фінансові програми кредитування та розстрочку на техніку Landini.