Новини компанії
07.09.2018

16 років МТЗ

16 років назад перший трактор МТЗ зійшов з новенького конвеєру Тракторного заводу ТОВ "Укравтозапчастина". Це була дійсно велика подія в рамках всієї аграрної країни. Майже в усіх з того часу трактор МТЗ почав асоціюватися з ТОВ "Укравтозапчастина". Трактори МТЗ-80 та МТЗ-82 випускалися за ліцензією Мінського тракторного заводу, а виробництво розміщувалося на території заводу Ленінська кузня, у Києві. Напевно, зараз мало хто згадає, що завод випускав ще й трактор ВТЗ-2032А, який користувався великим попитом не лише серед дрібних сільгосппідприємств, а й ставав до роботи у багатьох комунальних підприємствах міст та містечок України. З часом завод розвивався, асортимент моделей тракторів розширювався, потужності зростали. Сьогодні на заводі, який розташований в м. Ніжин на виробничих площах ПрАТ «Ніжинсільмаш», випускаються трактори: Беларус 80, 82, 892, 5 модифікацій тракторів КИЙ (105 к.с.), Беларус 82 з малою кабіною. Якість тракторів, незважаючи на закоренілі стереотипи, не гірша від оригінальних білоруських. А за відгуками покупців, котрі роками користуються даною технікою, краща, адже до кожного трактору на заводі застосовується індивідуальний підхід, приділяється більше уваги деталям, випробуванням та тестуванням. Більше 17000 тракторів з вересня 2002 року й по сьогодні – це показник, вартий поваги. Вдячні першому та теперішньому керівництву заводу, всім причетним до створення та розвитку виробництва, колективу заводу! Нарощування обсягів, розробки нових моделей, процвітання та успіхів! Зі святом!

Споживачам

Будь - який клієнт ТОВ «Укравтозапчастина», який здійснює покупку продукції марки Neste протягом будь-якого з періодів дії акції за умови виконання кількісного об’єму закупки від 1000 л отримує грошовий сертифікат на придбання товарів у магазина Розетка або Епіцентр (на вибір).

Клієнти ТОВ "Укравтозапчастина" мають можливість скористатися професійними сервісними послугами з встановлення будь-якого додаткового навісного обладнання на придбану техніку.

ТОВ «Укравтозапчастина» через мережу філій, розташованих по всій Україні, закуповує сільськогосподарську продукцію в обмін на техніку, запасні частини, шини, мастильні матеріали та акумулятори!