Спецтехніка
Спецтехніка
Бурильно-кранова машина БКМ-2М з механічним приводом обертання бура

Призначена для буріння круглих шурфів під опори ліній електропередач у ґрунтах I-III категорій. При комплектації посиленими і спеціальними бурами можливе буріння у ґрунтах IV-V категорій.

Бурильно-кранова машина БКМ-2М з механічним приводом обертання бура

Бурильно-кранова машина БКМ-2М з механічним приводом обертання бура

Бурильно-кранова машина БКМ-2М призначена для буріння круглих шурфів під опори ліній електропередач у ґрунтах I-III категорій. При комплектації посиленими і спеціальними бурами можливе буріння у ґрунтах IV-V категорій.

Устаткування монтується на шасі трактора ХТЗ 150К-09, ХТЗ 17221, ХТА-200.

Основні переваги бурильно-крановой машины БКМ-2М:

  • Можливість транспортування причепа-опоровоза до місця проведення робіт. Розвантаження причепа проводиться крановим пристроєм бурильно-кранової машини без залучення додаткових механізмів.
  • Можливість буріння свердловин у ґрунтах різних категорій складності. Шнековий бур дозволяє пробурити свердловину глибиною до 2,5 м за кілька проходів.
  • Можливість буріння свердловин у важкодоступних місцях - на схилах, за огорожами доріг і канавами.
  • Можливість використання бурильно-кранової машини БКМ-2М у якості крана. Крановий пристрій працює без виносних опор, тобто машина може пересуватися з вантажем на гаковій підвісці. Може використовуватися для переміщення трансформаторів, високовольтних вимикачів та інших вантажів масою до 2 т.

БКМ-2М випускається як з механічним, так і з гідравлічним приводом обертання бура. Устаткування на замовлення комплектується причіпним пристроєм для транспортування опор, а також відвалом для планування ґрунту.

Технічні характеристики бурильно-кранової машини БКМ-2М з механічним приводом
Конструкція виконана з труб
Діаметр шурфу, мм420
Максимальна глибина шурфу, мм2500
Мінімальна частота обертання бура, об/хв60
Максимальна частота обертання бура, об/хв120
Привід обертання бурамеханічний
Вантажопідйомність кранового обладнання, т2
Максимальна висота підйому крана стріли, м7
Максимальна довжина опор, що можна встановити, м12
Максимальна транспортна швидкість, км/год30
Габаритні розміри у транспортному положенні (Д×Ш×В), мм11400×2400×3200
Маса навісного обладнання, кг2050

Споживачам

Клієнти ТОВ "Укравтозапчастина" мають можливість скористатися професійними сервісними послугами з встановлення будь-якого додаткового навісного обладнання на придбану техніку.

ТОВ «Укравтозапчастина» через мережу філій, розташованих по всій Україні, закуповує сільськогосподарську продукцію в обмін на техніку, запасні частини, шини, мастильні матеріали та акумулятори!

ТРАКТОРНИЙ ЗАВОД ТОВ «УКРАВТОЗАПЧАСТИНА», що виробляє трактори марки МТЗ за ліцензією ВО «РУП «Мінський тракторний завод» (Республіка Білорусь), виконує поточний та капітальний ремонт тракторів МТЗ.