Трактори
Трактори
МТЗ-Беларусь

Виробниче об'єднання "Мінський тракторний завод" (ВО "МТЗ") - тракторний завод в Білорусії, входить у вісімку видатних виробників сільськогосподарської техніки у світі .

Трактор Беларус за доступною ціною Ви можете придбати, звернувшись до наших спеціалістів у департаменті СГТ або у будь-якій філії ТОВ "Укравтозапчастина".

Трактор БЕЛАРУС-3522

Трактор БЕЛАРУС-3522

Трактор призначений для виконання енергоємних сільськогосподарських робіт в тяговому та тягово-приводному режимах у складі широкозахватних і комбінованих агрегатів, у тому числі при ешелонованій навісці. Використовується на основній та передпосівній обробці ґрунту, посіві зернових та інших культур, заготівлі кормів, прибиранню коренеплодів, зернових та технічних культур; для виконання транспортних робіт, стаціонарних робіт, у будівництві та промисловості.

Дизель по викидам шкідливих речовин відповідає ступеню Tier IIIА. Гідронавісна система з механічним управлінням, комплект для здвоювання задніх коліс у стандартній комплектації, кондиціонер, передній навісний пристрій (ПНП), передний вал відбору потужності (ВВП).

Комплектація за замовленням
Передні противаги.
Комплект для здвоювання передніх коліс.

Загальні характеристики
Конструкційна маса, кг11500
Маса при відвантаженні з заводу, кг11000
Маса експлуатаційна, кг12300
Маса максимально дозволена (повна), кг14000
База, мм3000
Габаритні розміри (Д×Ш×В), мм6100×2820×3350
Двигун
Потужність номінальна, кВт (к.с.)261 (355)
Коефіцієнт запасу крутного моменту, %30
Передній міст
Тип мостуЦілісна балка
Вал відбору потужності
Задній ВВП+
Гідронавісна система (ГНС)
ГНС задня+
Гідросистема
Максимальний тиск, МПа20
Продуктивність насосу, л/хв120
Ходова система
ТипКолісна
Колісна формула4×4
Трансмісія
Коробка передачГідромеханічна, ступінчаста

Трактор БЕЛАРУС-3522

Споживачам

ТОВ "Укравтозапчастина" спільно з ТМ "Neste" презентує акцію "По маслу до Буковеля!"

Клієнти ТОВ "Укравтозапчастина" мають можливість скористатися професійними сервісними послугами з встановлення будь-якого додаткового навісного обладнання на придбану техніку.

Компанія "Укравтозапчастина" спільно з компанією Landini S. p. A. пропонує фінансові програми кредитування та розстрочку на техніку Landini.