Трактори
Трактори
МТЗ-Беларусь

Виробниче об'єднання "Мінський тракторний завод" (ВО "МТЗ") - тракторний завод в Білорусії, входить у вісімку видатних виробників сільськогосподарської техніки у світі .

Трактор Беларус за доступною ціною Ви можете придбати, звернувшись до наших спеціалістів у департаменті СГТ або у будь-якій філії ТОВ "Укравтозапчастина".

Трактор БЕЛАРУС-3022ДЦ.1

Трактор БЕЛАРУС-3022ДЦ.1

Сільськогосподарський енергонасичений колісний трактор БЕЛАРУС-3022ДЦ.1 з дизелем BF06M1013FC (DEUTZ) потужністю 303 к.с., сертифікованим по II-му ступеню Директиви 2000/25/ЕС, тягового класу 5,0 з колісною формулою 4х4.

Призначений для виконання різних сільськогосподарських робіт з навісними, напівнавісними і причіпними машинами та знаряддями, на транспорті, з навантажувально-розвантажувальними засобами, жнивними комплексами, а також для приводу стаціонарних сільськогосподарських машин. Використовується для тривалої роботи у режимі реверсу та відрізняється наявністю реверсивного посту управління, який включає додаткову кермову колонку, дубльоване управління зчепленням, гальмами, подачею палива, а також спеціальне поворотне сидіння для роботи як на прямому ходу, так і на реверсі.

Використовується на оранці на підвищеній швидкості, глибокому розпушуванні і культивації, передпосівній обробці ґрунту, посіві зернових та інших культур у складі широкозахватних і комбінованих агрегатів, виконанні просапних робіт в широких міжряддях, прибиральних роботах у складі високопродуктивних жнивних комплексів після заготівлі кормів, прибирання зернових культур, транспортних і навантажувальних робіт. Встановлення ходозменшувача дозволяє використовувати трактор при будівництві транспортних шляхів, меліоративних і землерийних роботах, що значно збільшує річну зайнятість трактора і економічну ефективність його використання. Широкий діапазон баластування за допомогою монтажу баласту і заповнення коліс рідиною, можливість установлення коліс декількох типів розмірів, у тому числі здвоювання коліс, дозволяє використати трактор на різних ґрунтах. Трактор може використовуватися при обробці просапних і овочевих культур, нарізці гребенів тощо. Гідронавісна система – універсальна, з джойстиковим управлінням, на базі аксіально-плунжерного регульованого насоса фірми «Bosch-Rexroth», що забезпечує силове, позиційне і змішане регулювання глибини обробки ґрунту, що має п'ятисекційний розподільник з електрогідравлічним управлінням і можливістю програмування функцій гідросистеми (EHS), електрогідравлічним регулятором управління переднім (ПНП) та заднім (ЗНП) навісними пристроями.

Загальні характеристики
Конструкційна маса, кг10485
Маса при відвантаженні з заводу, кг10785
Маса експлуатаційна, кг11500
Маса максимально дозволена (повна), кг18000
База, мм3010
Габаритні розміри (Д×Ш×В), мм6100×2630×3160
Двигун
Потужність номінальна, кВт (к.с.)222,8 (303)
Коефіцієнт запасу крутного моменту, %30
Передній міст
Тип мостуЦілісна балка
Вал відбору потужності
Задній ВВП+
Гідронавісна система (ГНС)
ГНС задня+
Гідросистема
Максимальний тиск, МПа20
Продуктивність насосу, л/хв100
Ходова система
ТипКолісна
Колісна формула4×4

Трактор БЕЛАРУС-3022ДЦ.1

Новини

Споживачам

ПОСПІШАЙ!!! Встигни отримати ПОДАРУНОК!!!

ТОВ «Укравтозапчастина» спільно з компанією «Neste OIL» проводить ряд акційних пропозицій "Осінь 2017"

Купуй АКБ ТМ BOSCH та отримай подарунок!!!!

ТОВ «Укравтозапчастина» спільно з компанією «BOSCH» розпочинає осінні акції з цінними подарунками!

ТОВ «Укравтозапчастина» через мережу філій, розташованих по всій Україні, закуповує сільськогосподарську продукцію в обмін на техніку, запасні частини, шини, мастильні матеріали та акумулятори!