Трактори
Трактори
МТЗ-Беларусь

Виробниче об'єднання "Мінський тракторний завод" (ВО "МТЗ") - тракторний завод в Білорусії, входить у вісімку видатних виробників сільськогосподарської техніки у світі .

Трактор Беларус за доступною ціною Ви можете придбати, звернувшись до наших спеціалістів у департаменті СГТ або у будь-якій філії ТОВ "Укравтозапчастина".

Трактор БЕЛАРУС-1523В

Трактор БЕЛАРУС-1523В

Сільськогосподарський енергонасичений колісний трактор БЕЛАРУС 1523В - з двигуном потужністю 155 к.с., тягового класу 3,0 з колісною формулою 4х4, реверсивної модифікації призначений для тривалої роботи у режимі реверсу. Відрізняється наявністю реверсивного поста управління, який включає додаткову рульову колонку, дубльоване управління зчепленням, гальмами, поданням палива, а також спеціальне поворотне сидіння для роботи як на прямому ходу, так і на реверсі.

Призначений для виконання різних сільськогосподарських робіт з навісними, напівнавісними, причіпними машинами та знаряддями, навантажувально-розвантажувальними засобами, з прибиральними комплексами, для приводу стаціонарних сільськогосподарських машин, а також для транспортних робіт у різних кліматичних зонах.

Загальні характеристики
Конструкційна маса, кг5700
Маса при відвантаженні з заводу, кг5800
Маса експлуатаційна, кг6000
Маса максимально дозволена (повна), кг9000
База, мм2760
Габаритні розміри (Д×Ш×В), мм4710×2250×3000
Двигун
Потужність номінальна, кВт (к.с.)114 (153)
Коефіцієнт запасу крутного моменту, %15
Передній міст
Тип мостуЦілісна балка
Вал відбору потужності
Задній ВВП+
Гідронавісна система (ГНС)
ГНС задня+
Гідросистема
Максимальний тиск, МПа20
Продуктивність насосу, л/хв55
Ходова система
ТипКолісна
Колісна формула4×4
Трансмісія
Коробка передачМеханічна, ступінчаста, діапазонна

Трактор БЕЛАРУС-1523В

Споживачам

ТОВ "Укравтозапчастина" спільно з ТМ "Neste" презентує акцію "По маслу до Буковеля!"

Клієнти ТОВ "Укравтозапчастина" мають можливість скористатися професійними сервісними послугами з встановлення будь-якого додаткового навісного обладнання на придбану техніку.

Компанія "Укравтозапчастина" спільно з компанією Landini S. p. A. пропонує фінансові програми кредитування та розстрочку на техніку Landini.