Трактори
Трактори
МТЗ-Беларусь

Виробниче об'єднання "Мінський тракторний завод" (ВО "МТЗ") - тракторний завод в Білорусії, входить у вісімку видатних виробників сільськогосподарської техніки у світі .

Трактор Беларус за доступною ціною Ви можете придбати, звернувшись до наших спеціалістів у департаменті СГТ або у будь-якій філії ТОВ "Укравтозапчастина".

Трактор Беларус 921.3 з ПНП (передній навісний пристрій)

Трактор Беларус 921.3 з ПНП (передній навісний пристрій)

Садівничий колісний трактор класу 1,4 потужністю 95 к.с. з усіма провідними колесами. Може застосовуватись як в сільськогосподарському виробництві, так і в промисловості. Призначений для виконання комплексу робіт по обробітку садів і виноградників: робота з фрезою, обприскувачами, а також можливе виконання ряду механізованих робіт в тваринництві, роздача і заготовляння кормів.

Двигун:

Типдизель з турбонадувом і проміжним охолодженням повітря
МодельД245.5С2
Потужність, кВт (к.с.)70(95)
Номінальна частота обертання колінчатого вала, об/хв1800
Число циліндрів, шт4
Робочий обсяг, л4,75
Максимальний крутний момент, Нм (кгс м)451(43,7)
Коефіцієнт запасу крутного моменту,%20
Ємність паливних баків, л95

Трансмісія

Блокування диференціала заднього мосту: з електрогідравлічним керуванням, має три режими роботи:

  • блокування виключене;
  • блокування включене з автоматичним відключенням при повороті передніх коліс на кут більше 13°;
  • блокування включене примусово.

Муфта блокування - суха багатодискова. За замовленням - багатодискова, працююча в масляній ванні.

Муфта зчепленнясуха, однодискова
Управління муфтою зчепленнягідростатичне
Коробка передачмеханічна, східчаста
Число передач: вперед/назад18/4
Швидкість руху (вперед/назад), км/год:1,8-35 / 4,1-11,5
Задній ВВП:
незалежний I, об/хв540
незалежний II, об/хв1000
синхронний, об/м шляху3,4

Розміри і маса

Довжина з ПНП і ЗНП, мм4500
Ширина, мм1550
Висота по кабіні, мм2350
База трактора, мм2370
Колія, мм:
по передніх колесах1250, 1350, 1450
по задніх колесах1160-1600
Дорожній просвіт, мм
під переднім мостом310
під заднім мостом250
Найменший радіус повороту, м3,5
Маса експлуатаційна, кг3800
Розміри шин (стандарт):
передніх коліс265/70R16
задніх коліс420/70R24

Гідронавісна система

Універсальна, роздільно-агрегатна, з гідропідйомником, що забезпечує силове, комбіноване і висотне регулювання положення знаряддя.

Вантажопідйомність на осі шарнірів нижніх тяг, кн (кгс)3800
Максимальний тиск, кгс/см200
Продуктивність насоса, л/хв45
Ємність масляного бака, л30

Садівничий колісний трактор класу 1,4 потужністю 95 к.с. з усіма ведучими колесами може застосовуватись як у сільськогосподарському виробництві, так і в промисловості. Призначений для виконання комплексу робіт з оброблення садів і виноградників: робота із фрезою, обприскувачами, а також можливе виконання ряду механізованих робіт у тваринництві, роздача та заготовляння кормів.

Відмінними ознаками від тракторів серії 900 є: встановлення на трактор 4-х циліндрового дизеля потужністю 95 к.с., що відповідає екологічним нормам ЄВРО 2; передні ведучі мости з кутом повороту коліс 55°; скорочених рукавів і півосей заднього моста; вузлів гідросистеми з гідропідйомником, тросовим керуванням гідропідйомником і розподільником; кабіна з фасонними гнутими профілями і клеєним склом, формованими оббивками інтер'єра кабіни; пластикові - капот, дах кабіни та задні крила; навісна система із двома вертикальними гідроциліндрами; паливний бак; бічний пульт управління та підвісні педалі муфти зчеплення та гальм; сполучений з рульовим стовпчиком щиток приладів і ін.

На тракторі встановлено високо економічний, простий в експлуатації та обслуговуванні чотирициліндровий двигун з турбонадувом Мінського моторного заводу. Можливе встановлення двигуна, що забезпечує виконання другого щабля Європейських вимог по екології. Комфортабельна травмобезпечна кабіна з тонованим склом забезпечує гарну оглядовість і низький рівень шуму. Всі органи управління трактором розташовані в зручних зонах.

Зміна швидкості від уповільнених (1,8 км/годину) до максимальних транспортних (35 км/годину) переднього ходу забезпечується 16-ю щаблями в коробці передач. Відповідно - заднього ходу від 4,5 до 7 км/годину - 4-мя щаблями . Це дозволяє підібрати будь-яку агротехнічну швидкість руху агрегатів залежно від виду виконуваних робіт. Швидкості перемикаються легко за допомогою синхронізаторів. Управління здійснюється одним важелем коробки передач.

При зниженні зчеплення задніх коліс з ґрунтом або підвищенням тягового зусилля, автоматично підключається передній провідний міст, що дозволяє як зчіпна використовувати повну масу трактора, а, означає, і забезпечити високі тягові потужності. Гідрооб'ємне рульове управління забезпечує легкість і простоту управління трактором при виконанні будь-яких робіт. Гідропідйомник забезпечує силове, позиційне і змішане способи автоматичного регулювання заднього навісного пристрою. Для підвищення тяглово-зчіпних якостей передбачене механічне блокування диференціала.

На тракторі передбачені необхідні тяглово-зчіпні пристрої, призначені для агрегатування з усім комплексом с/г машин і знарядь.

Для навісних і напівнавісних машин: - задній навісний пристрій (НП-2) з швидко з'єднувальними пристроями. Вантажопідйомністю 4000 кгс на осі підвісу, що забезпечується двома силовими гідроциліндрами. Передній навісний пристрій (НП-2) вантажопідйомністю 1500 кгс на осі підвісу другої категорії.

Для причіпних машин - тяглово-зчіпний пристрій (ТЗП-1) - поперечка подвійна - із припустимим вертикальним навантаженням до 400 кгс. Напівпричіпні та причіпні машини агрегатуються через тяглово-зчіпний пристрій (ТЗП-1В) - тягова вилка (вертикальне навантаження - 1200 кгс).

Для сільгоспмашин з активним приводом встановлений задній вал відбору потужності. Задній ВВП має дві незалежні швидкості обертання 540 і 1000 об/хв. і дві синхронні швидкості обертання 2,3 і 4,2 об/хв. шляху.

Перераховані конструктивні рішення забезпечують високий коефіцієнт корисної дії, а, отже, високу економічність при його експлуатації.

Трактор БЕЛАРУС - 921.3 з ПНП (передній навісний пристрій)

ДодатокРозмір
traktor_belarus-921-3-s-pnu.jpg42.95 КБ

Споживачам

ТОВ "Укравтозапчастина" спільно з ТМ "Neste" презентує акцію "По маслу до Буковеля!"

Клієнти ТОВ "Укравтозапчастина" мають можливість скористатися професійними сервісними послугами з встановлення будь-якого додаткового навісного обладнання на придбану техніку.

Компанія "Укравтозапчастина" спільно з компанією Landini S. p. A. пропонує фінансові програми кредитування та розстрочку на техніку Landini.