Трактори
Трактори
МТЗ-Беларусь

МТЗ-Беларусь

Виробниче об'єднання "Мінський тракторний завод" (ВО "МТЗ") - тракторний завод в Білорусії, входить у вісімку видатних виробників сільськогосподарської техніки у світі (близько 8-10 % від світового ринку колісних тракторів).

Трактор Беларус за доступною ціною Ви можете придбати, звернувшись до наших спеціалістів у департаменті СГТ або у будь-якій філії ТОВ "Укравтозапчастина".

Трактор БЕЛАРУС-92П
Трактор БЕЛАРУС-92П

Базове шасі призначене для агрегатування з устаткуванням різного призначення для виконання робіт у промисловості, будівництві та комунальному господарстві: землерийних, екскаваторних, навантажувально-розвантажувальних, робіт по очищенню доріг тощо.

Трактор БЕЛАРУС-826
Трактор БЕЛАРУС-826

Трактор призначений для виконання різних сільськогосподарських робіт з навісними, напівнавісними і причіпними машинами та знаряддями, навантажувально-розвантажувальних робіт, а також робіт на транспорті, у рослинництві, тваринництві і садівництві.

Трактор Беларус-892
Трактор Беларус-892

Колісний універсально - просапний трактор БЕЛАРУС 892 відноситься до тягового класу 1,4 і призначений для виконання широкого спектру сільськогосподарських робіт - від підготовки ґрунту під посів до прибиральних і транспортних операцій; він може використовуватися в лісовому і комунальному господарствах, будівництві і промисловості. Колісна формула (4х4), з дизелем потужністю 90 к.с. Коробка передач з мультиплікатором (передачею, що прискорює), що забезпечує 18 передач переднього ходу і 4 передачі заднього ходу.

Трактор Беларус-920
Трактор Беларус-920

Колісний універсально-просапний трактор БЕЛАРУС 920 (4х4) відноситься до тягового класу 1,4 з двигуном потужністю 81 к.с. Призначений для виконання широкого спектру сільськогосподарських робіт - від підготовки ґрунту під посів до прибиральних і транспортних операцій. Можуть використовуватися в лісовому і комунальному господарствах, будівництві і промисловості.

Трактор Беларус-921.3
Трактор Беларус-921.3

Трактор БЕЛАРУС 921.3 тягового класу 1,4 з двигуном потужністю 95 к.с. виконаний по колісній формулі (4х4). Відрізняється зменшеними габаритними розмірами і дорожнім просвітом і призначений для виконання різних робіт на фруктових плантаціях, в садах, виноградниках, городах, а також в промисловості, будівництві, комунальному господарстві і на транспорті в агрегаті з навісними, напівнавісними і причіпними машинами і знаряддями.

Трактор BELARUS-320.4/320.4М
Трактор BELARUS-320.4/320.4М
Трактор призначений для виконання різних робіт в сільському господарстві в агрегаті з навісними, напівнавісними і причіпними машинами, в промисловості і на транспорті. Малі габарити, що дозволяють застосовувати трактор в теплицях і невеликих приміщеннях.
Трактор Беларус 921.3 з ПНП (передній навісний пристрій)
Трактор Беларус 921.3 з ПНП (передній навісний пристрій)

Садівничий колісний трактор класу 1,4 потужністю 95 к.с. з усіма провідними колесами. Може застосовуватись як в сільськогосподарському виробництві, так і в промисловості. Призначений для виконання комплексу робіт по обробітку садів і виноградників: робота з фрезою, обприскувачами, а також можливе виконання ряду механізованих робіт в тваринництві, роздача і заготовляння кормів.

Трактор Беларус-922.3
Трактор Беларус-922.3

БЕЛАРУС 922 відноситься до тягового класу 1,4 з дизелем потужністю 95 к.с., сертифікованим по II-їй ступені Директиви 2000/25/ЄС, виконаний по колісній формулі (4х4). Призначений для виконання широкого спектру сільськогосподарських робіт - від підготовки ґрунту під посів до прибиральних і транспортних операцій; він може використовуватися в лісовому і комунальному господарствах, будівництві і промисловості.

Трактор БЕЛАРУС-952
Трактор БЕЛАРУС-952

Колісний універсально-просапний трактор БЕЛАРУС 952(4х4) відноситься до тягового класу 1,4 з двигуном потужністю 89 к.с. і призначений для виконання широкого спектру сільськогосподарських робіт - від підготовки ґрунту під посів до жнив і транспортних операцій. Трактори можуть використовуватися у лісовому та комунальному господарствах, будівництві і промисловості.

Універсально-просапний трактор Беларус 1021
Універсально-просапний трактор Беларус 1021

Трактор БЕЛАРУС 1021 тягового класу 2,0 з дизелем потужністю 100 к.с., виконаний по колісній формулі (4х4), призначений для виконання різних сільськогосподарських робіт з навісними, напівнавісними і причіпними машинами і знаряддями, на транспорті, з навантажувально-розвантажувальними засобами, прибиральними комплексами і для приводу стаціонарних сільськогосподарських машин.

Універсально-просапний трактор Беларус 1025.2
Універсально-просапний трактор Беларус 1025.2

Трактор призначений для виконання різних сільськогосподарських робіт з навісними, напівнавісними та причіпними машинами і знаряддями, вантажно-розвантажувальних робіт, робіт на транспорті, у рослинництві, тваринництві та садівництві.

Універсально-просапний трактор Беларус 1221.2
Універсально-просапний трактор Беларус 1221.2

Трактор призначений для виконання різних сільськогосподарських робіт з навісними, напівнавісними та причіпними машинами і знаряддями, вантажно-розвантажувальних робіт, робіт на транспорті, у рослинництві, тваринництві та садівництві.

Універсально-просапний трактор Беларус 1523
Універсально-просапний трактор Беларус 1523

Сільськогосподарський колісний трактор БЕЛАРУС 1523 - з двигуном потужністю 155 к.с., тягового класу 3,0 з колісною формулою 4х4. Призначений для виконання різних сільськогосподарських робіт з навісними, напівнавісними, причіпними машинами і знаряддями, навантажувально-розвантажувальними засобами, з прибиральними комплексами, для приводу стаціонарних сільськогосподарських машин, а також для транспортних робіт в різних кліматичних зонах.

Трактор БЕЛАРУС-1523В
Трактор БЕЛАРУС-1523В

Сільськогосподарський енергонасичений колісний трактор БЕЛАРУС 1523В - з двигуном потужністю 155 к.с., тягового класу 3,0 з колісною формулою 4х4, реверсивної модифікації призначений для тривалої роботи у режимі реверсу. Відрізняється наявністю реверсивного поста управління, який включає додаткову рульову колонку, дубльоване управління зчепленням, гальмами, поданням палива, а також спеціальне поворотне сидіння для роботи як на прямому ходу, так і на реверсі.

Трактор БЕЛАРУС-2022.3
Трактор БЕЛАРУС-2022.3

Трактор призначений для виконання різних сільськогосподарських робіт загального призначення, основної та передпосівної обробки ґрунту, посіву у складі широкозахватних і комбінованих агрегатів, жнивних робіт у складі високопродуктивних прибиральних комплексів, транспортних робіт.

Трактор БЕЛАРУС-3022ДЦ.1
Трактор БЕЛАРУС-3022ДЦ.1

Сільськогосподарський енергонасичений колісний трактор БЕЛАРУС-3022ДЦ.1 з дизелем BF06M1013FC (DEUTZ) потужністю 303 к.с., сертифікованим по II-му ступеню Директиви 2000/25/ЕС, тягового класу 5,0 з колісною формулою 4х4.

Трактор БЕЛАРУС-3522
Трактор БЕЛАРУС-3522

Трактор призначений для виконання енергоємних сільськогосподарських робіт в тяговому та тягово-приводному режимах у складі широкозахватних і комбінованих агрегатів, у тому числі при ешелонованій навісці. Використовується на основній та передпосівній обробці ґрунту, посіві зернових та інших культур, заготівлі кормів, прибиранню коренеплодів, зернових та технічних культур; для виконання транспортних робіт, стаціонарних робіт, у будівництві та промисловості.

Споживачам

Трактори тягового класу 1.4 з компенсацією 25% за держпрограмою
Детальніше дізнавайтесь у Вашого менеджера ТОВ "Укравтозапчастина" або за тел. (050) 446-19-96
Підведені підсумки акції «Бонус за обсяг» . Вибрано переможців, яким будуть відправленні сертифікати магазину Розетка або Епіцентру. Вітаємо переможців!