Трактори
Трактори
МТЗ-Беларусь

МТЗ-Беларусь

Виробниче об'єднання "Мінський тракторний завод" (ВО "МТЗ") - тракторний завод в Білорусії, входить у вісімку видатних виробників сільськогосподарської техніки у світі (близько 8-10 % від світового ринку колісних тракторів).

Трактор Беларус за доступною ціною Ви можете придбати, звернувшись до наших спеціалістів у департаменті СГТ або у будь-якій філії ТОВ "Укравтозапчастина".

Трактор БЕЛАРУС-92П
Трактор БЕЛАРУС-92П

Базове шасі призначене для агрегатування з устаткуванням різного призначення для виконання робіт у промисловості, будівництві та комунальному господарстві: землерийних, екскаваторних, навантажувально-розвантажувальних, робіт по очищенню доріг тощо.

Трактор БЕЛАРУС-826
Трактор БЕЛАРУС-826

Трактор призначений для виконання різних сільськогосподарських робіт з навісними, напівнавісними і причіпними машинами та знаряддями, навантажувально-розвантажувальних робіт, а також робіт на транспорті, у рослинництві, тваринництві і садівництві.

Трактор Беларус-892
Трактор Беларус-892

Колісний універсально - просапний трактор БЕЛАРУС 892 відноситься до тягового класу 1,4 і призначений для виконання широкого спектру сільськогосподарських робіт - від підготовки ґрунту під посів до прибиральних і транспортних операцій; він може використовуватися в лісовому і комунальному господарствах, будівництві і промисловості. Колісна формула (4х4), з дизелем потужністю 90 к.с. Коробка передач з мультиплікатором (передачею, що прискорює), що забезпечує 18 передач переднього ходу і 4 передачі заднього ходу.

Трактор Беларус-920
Трактор Беларус-920

Колісний універсально-просапний трактор БЕЛАРУС 920 (4х4) відноситься до тягового класу 1,4 з двигуном потужністю 81 к.с. Призначений для виконання широкого спектру сільськогосподарських робіт - від підготовки ґрунту під посів до прибиральних і транспортних операцій. Можуть використовуватися в лісовому і комунальному господарствах, будівництві і промисловості.

Трактор Беларус-921.3
Трактор Беларус-921.3

Трактор БЕЛАРУС 921.3 тягового класу 1,4 з двигуном потужністю 95 к.с. виконаний по колісній формулі (4х4). Відрізняється зменшеними габаритними розмірами і дорожнім просвітом і призначений для виконання різних робіт на фруктових плантаціях, в садах, виноградниках, городах, а також в промисловості, будівництві, комунальному господарстві і на транспорті в агрегаті з навісними, напівнавісними і причіпними машинами і знаряддями.

Трактор Беларус 921.3 з ПНП (передній навісний пристрій)
Трактор Беларус 921.3 з ПНП (передній навісний пристрій)

Садівничий колісний трактор класу 1,4 потужністю 95 к.с. з усіма провідними колесами. Може застосовуватись як в сільськогосподарському виробництві, так і в промисловості. Призначений для виконання комплексу робіт по обробітку садів і виноградників: робота з фрезою, обприскувачами, а також можливе виконання ряду механізованих робіт в тваринництві, роздача і заготовляння кормів.

Трактор Беларус-922.3
Трактор Беларус-922.3

БЕЛАРУС 922 відноситься до тягового класу 1,4 з дизелем потужністю 95 к.с., сертифікованим по II-їй ступені Директиви 2000/25/ЄС, виконаний по колісній формулі (4х4). Призначений для виконання широкого спектру сільськогосподарських робіт - від підготовки ґрунту під посів до прибиральних і транспортних операцій; він може використовуватися в лісовому і комунальному господарствах, будівництві і промисловості.

Трактор БЕЛАРУС-952
Трактор БЕЛАРУС-952

Колісний універсально-просапний трактор БЕЛАРУС 952(4х4) відноситься до тягового класу 1,4 з двигуном потужністю 89 к.с. і призначений для виконання широкого спектру сільськогосподарських робіт - від підготовки ґрунту під посів до жнив і транспортних операцій. Трактори можуть використовуватися у лісовому та комунальному господарствах, будівництві і промисловості.

Універсально-просапний трактор Беларус 1021
Універсально-просапний трактор Беларус 1021

Трактор БЕЛАРУС 1021 тягового класу 2,0 з дизелем потужністю 100 к.с., виконаний по колісній формулі (4х4), призначений для виконання різних сільськогосподарських робіт з навісними, напівнавісними і причіпними машинами і знаряддями, на транспорті, з навантажувально-розвантажувальними засобами, прибиральними комплексами і для приводу стаціонарних сільськогосподарських машин.

Універсально-просапний трактор Беларус 1025.2
Універсально-просапний трактор Беларус 1025.2

Трактор призначений для виконання різних сільськогосподарських робіт з навісними, напівнавісними та причіпними машинами і знаряддями, вантажно-розвантажувальних робіт, робіт на транспорті, у рослинництві, тваринництві та садівництві.

Універсально-просапний трактор Беларус 1221.2
Універсально-просапний трактор Беларус 1221.2

Трактор призначений для виконання різних сільськогосподарських робіт з навісними, напівнавісними та причіпними машинами і знаряддями, вантажно-розвантажувальних робіт, робіт на транспорті, у рослинництві, тваринництві та садівництві.

Універсально-просапний трактор Беларус 1523
Універсально-просапний трактор Беларус 1523

Сільськогосподарський колісний трактор БЕЛАРУС 1523 - з двигуном потужністю 155 к.с., тягового класу 3,0 з колісною формулою 4х4. Призначений для виконання різних сільськогосподарських робіт з навісними, напівнавісними, причіпними машинами і знаряддями, навантажувально-розвантажувальними засобами, з прибиральними комплексами, для приводу стаціонарних сільськогосподарських машин, а також для транспортних робіт в різних кліматичних зонах.

Трактор БЕЛАРУС-1523В
Трактор БЕЛАРУС-1523В

Сільськогосподарський енергонасичений колісний трактор БЕЛАРУС 1523В - з двигуном потужністю 155 к.с., тягового класу 3,0 з колісною формулою 4х4, реверсивної модифікації призначений для тривалої роботи у режимі реверсу. Відрізняється наявністю реверсивного поста управління, який включає додаткову рульову колонку, дубльоване управління зчепленням, гальмами, поданням палива, а також спеціальне поворотне сидіння для роботи як на прямому ходу, так і на реверсі.

Трактор БЕЛАРУС-2022.3
Трактор БЕЛАРУС-2022.3

Трактор призначений для виконання різних сільськогосподарських робіт загального призначення, основної та передпосівної обробки ґрунту, посіву у складі широкозахватних і комбінованих агрегатів, жнивних робіт у складі високопродуктивних прибиральних комплексів, транспортних робіт.

Трактор БЕЛАРУС-3022ДЦ.1
Трактор БЕЛАРУС-3022ДЦ.1

Сільськогосподарський енергонасичений колісний трактор БЕЛАРУС-3022ДЦ.1 з дизелем BF06M1013FC (DEUTZ) потужністю 303 к.с., сертифікованим по II-му ступеню Директиви 2000/25/ЕС, тягового класу 5,0 з колісною формулою 4х4.

Трактор БЕЛАРУС-3522
Трактор БЕЛАРУС-3522

Трактор призначений для виконання енергоємних сільськогосподарських робіт в тяговому та тягово-приводному режимах у складі широкозахватних і комбінованих агрегатів, у тому числі при ешелонованій навісці. Використовується на основній та передпосівній обробці ґрунту, посіві зернових та інших культур, заготівлі кормів, прибиранню коренеплодів, зернових та технічних культур; для виконання транспортних робіт, стаціонарних робіт, у будівництві та промисловості.

Споживачам

Клієнти ТОВ "Укравтозапчастина" мають можливість скористатися професійними сервісними послугами з встановлення будь-якого додаткового навісного обладнання на придбану техніку.

ТОВ «Укравтозапчастина» через мережу філій, розташованих по всій Україні, закуповує сільськогосподарську продукцію в обмін на техніку, запасні частини, шини, мастильні матеріали та акумулятори!

ТРАКТОРНИЙ ЗАВОД ТОВ «УКРАВТОЗАПЧАСТИНА», що виробляє трактори марки МТЗ за ліцензією ВО «РУП «Мінський тракторний завод» (Республіка Білорусь), виконує поточний та капітальний ремонт тракторів МТЗ.