Оливи, мастила, автохімія
Оливи, мастила, автохімія
Оливи

TНK Magnum Motor Plus 10W-40 (API SG/CD)

TНK Magnum Motor Plus 10W-40 (API SG/CD)

При придбанні моторного масла ТНК Magnum Motor Plus 10W-40
(API SG/CD) в мережі ТОВ «Укравтозапчастина»,
Ви отримуєте
5 літрів по ціні 4-х!

Універсальне моторне масло, для бензинових і дизельних двигунів вітчизняних і ряду імпортних легкових автомобілів, з поліпшеними характеристиками захисту, призначених для бензинових і дизельних двигунів вітчизняних і ряду імпортних легкових автомобілів.

  • використання стійкого до високих навантажень модифікатора в'язкості Magnum SV забезпечує стабільність в'язкості масла впродовж всього терміну його експлуатації;
  • широкий набір класів в'язкості забезпечує застосування серії ТНК Magnum Motor Plus у всіх кліматичних зонах;
  • класи в'язкості 5W-40, 10W-30 і 10W-40 забезпечує легкий пуск і ефективний захист двигуна при низькій температурі навколишнього середовища;
  • класи в'язкості 15W-40 і 20W-50 забезпечує підвищений захист двигуна в період експлуатації при підвищених температурах (південні регіони) і стабілізує тиск масла в двигунах зі значним пробігом.

ТНК Magnum Motor Plus відповідають класу API SG / CC. Масла ТНК Magnum Motor Plus рекомендовані до застосування в карбюраторних і інжекторних двигунах АвтоВАЗ, а також в двигунах ЗМЗ 402.10 і 410.10 та їх модифікацій («Волга», «ГАЗель», «Соболь»).

Типові характеристики 10W-40
В’язкість кінематична при 100 °С, мм²/с 14,4
В’язкість динамічна при -25 °С, мПа/с 6950
Індекс в’язкості 146
Густина при 15 °С, г/см³ 0,876
Зольність сульфатна, % масс. 0,9
Загальне лужне число, мг КОН/г 6,6
ТТемпература спалаху у відкритому тиглі, °С 208
Температура застигання, °С -40
Випаровуваність по НВАК, % 14

 

Детальний опис можна скачати тут: http://www.tnk-oil.ru/oils/car/new_line

Споживачам

Клієнти ТОВ "Укравтозапчастина" мають можливість скористатися професійними сервісними послугами з встановлення будь-якого додаткового навісного обладнання на придбану техніку.

ТОВ «Укравтозапчастина» через мережу філій, розташованих по всій Україні, закуповує сільськогосподарську продукцію в обмін на техніку, запасні частини, шини, мастильні матеріали та акумулятори!

ТРАКТОРНИЙ ЗАВОД ТОВ «УКРАВТОЗАПЧАСТИНА», що виробляє трактори марки МТЗ за ліцензією ВО «РУП «Мінський тракторний завод» (Республіка Білорусь), виконує поточний та капітальний ремонт тракторів МТЗ.