Сільгосптехніка
Сільгосптехніка
Причепи

Причіп тракторний ПТС-4

Причіп тракторний ПТС-4

Перевезення різних сільськогосподарських і сипучих будівельних вантажів по дорогах загальної мережі та у польових умовах. Розвантаження причепа тристороння. Вантажопідйомністю 4т, призначений для перевезення різних вантажів. Невелика висота, система закривання і відкривання бортів зручна у використанні. Передбачені місця для установки надставних бортів, що дозволяє збільшити об'єм кузова: з суцільнометалевий надставними бортами місткість кузова 8 куб. м, з сітчастими надставними бортами -11,3 куб. м. Тягачами є трактора МТЗ-80/82, ЮМЗ-6Л / 6М, Т-50 / 50А

Технічні характеристики:
Маса перевезеного вантажу не більше, кг5000
Маса причепа не більше, кг1830
Максимальна швидкість руху, км/годину35
Внутрішні розміри платформи не менше, мм4080*2300*650
Навантажувальна висота не більше, мм1320
Об'єм платформи не менше, м³:
з основними бортами6,0
з основними та надставними бортами10,9
Ширина колії, мм1800
Робоча гальмівна системапневматична з однопровідним приводом
Стояночна гальмівна системамеханічна, з ручним приводом

Споживачам

Клієнти ТОВ "Укравтозапчастина" мають можливість скористатися професійними сервісними послугами з встановлення будь-якого додаткового навісного обладнання на придбану техніку.

ТОВ «Укравтозапчастина» через мережу філій, розташованих по всій Україні, закуповує сільськогосподарську продукцію в обмін на техніку, запасні частини, шини, мастильні матеріали та акумулятори!

ТРАКТОРНИЙ ЗАВОД ТОВ «УКРАВТОЗАПЧАСТИНА», що виробляє трактори марки МТЗ за ліцензією ВО «РУП «Мінський тракторний завод» (Республіка Білорусь), виконує поточний та капітальний ремонт тракторів МТЗ.