Сільгосптехніка
Сільгосптехніка
Машини для заготівлі кормів

Прес-підбирач рулонний багатоцільовий ПРМ-150

Прес-підбирач рулонний багатоцільовий ПРМ-150

Прес-підбирач призначено для піднімання та пресування в рулони валків сухого і пров'яленого сіна, соломи (у тому числі подрібненої) з наступною обмоткою рулону шпагатом. Прес-підбирач ПРМ-150 у порівнянні із прес-підбирачами ПРФ-110/145/180 оснащений механізмом, що підбирає, збільшеної ширини та зменшеного діаметра. Скорочено відстань між зубами підбирача. Такий підбирач дозволяє підбирати дрібні фракції трав, подрібнену солому, виключити втрати корму. Бічні шнеки підбирача, що звужуються забезпечують рулони щільні по краях і чітко циліндричної форми. Прес-підбирач ПРМ-150 має більш високу пропускну здатність, рівномірну подачу маси та ефективне попереднє пресуванням за рахунок установки між підбирачем і пресувальною камерою роторного набивача для попереднього пресування маси що піднімається, збільшений ступінь пресування (не менше ніж на 25%). Комбінований механізм машини, що пресує,складається з вальців у передній камері та цепково-планчатого транспортера в задній камері, попереджає прослизання рулону та втрати корму, а також виключає удари ланцюга при роботі. Процес роботи прес-підбирача, його механізмів, обмотка рулону шпагатом контролюється системою автоматизованого контролю (САК) з електроприводом апарата, що обмотує. Управління системою здійснюється з кабіни трактора за допомогою електронного блоку управління. Система САК і апарат, що обмотує, з подвійним шпагатом скорочують простої та збільшують продуктивність агрегату на 40%. Колодкові гальма коліс із пневматичним приводом від трактора гарантують безпеку під час роботи і переїздів.

Прес-підбирач рулонний багатоцільовий ПРМ-150, технічні характеристики:
Ширина захвата, м1,9
Габаритні розміри, (Д*Ш*В) мм3950*2450*2500
Ширина камери пресування, см120
Діаметр камери пресування, см150
Щільність пресування, кг/куб. м, max
- на сухому сіні250
- на підв'яленій траві400
Маса машини, кг2800
Трактор, кл.1,4

Споживачам

Клієнти ТОВ "Укравтозапчастина" мають можливість скористатися професійними сервісними послугами з встановлення будь-якого додаткового навісного обладнання на придбану техніку.

ТОВ «Укравтозапчастина» через мережу філій, розташованих по всій Україні, закуповує сільськогосподарську продукцію в обмін на техніку, запасні частини, шини, мастильні матеріали та акумулятори!

ТРАКТОРНИЙ ЗАВОД ТОВ «УКРАВТОЗАПЧАСТИНА», що виробляє трактори марки МТЗ за ліцензією ВО «РУП «Мінський тракторний завод» (Республіка Білорусь), виконує поточний та капітальний ремонт тракторів МТЗ.