Сільгосптехніка
Сільгосптехніка
Борони

Борона пружинна БПН-12 «Метелик»

Борона пружинна БПН-12 «Метелик»

Борона призначена для оброблення полів до і після сходів культурних рослин (горох, гречка, ячмінь, просо, пшениця, буряк, кукурудза, соняшник, соя) з метою знищення бур'янів в стадії «білої нитки». Борона може використовуватися у всіх сільськогосподарських зонах на рівних ділянках і схилах до 8 °.

Борону рекомендується використовувати:

  • для оброблення полів до і після сходів (у фазі 2-4 листків) для знищення однорічних бур'янів на посівах пропашних культур (кукурудза, соняшник, буряк, баштанні, соя);
  • для боротьби з однорічними бур'янами на посівах ярих культур (ячмінь, гречка, горох) у фазі трьох листків - кущення або до відростання вусів;
  • для боротьби зі сходами зимуючих бур'янів в осінній період, а також для руйнування кірки на посівах озимих культур ранньою весною;
  • для знищення однорічних бур'янів на парових полях.

Боронувати необхідно в один або два сліди. Зяб і пар потрібно боронувати перпендикулярно або під кутом до напрямку оранки. Посіви озимих, просапних культур та інших культур боронують перпендикулярно напрямку сівби. Кращий час боронування - після 9-10 годин у сонячні дні, коли культурні рослини стають не такими ламкими, як в ранкові години, а нитковий корінь бур'яну від сонячних променів миттєво засихає. Борона агрегатується з тракторами потужністю 40 -80 л.с. (ЮМЗ, МТЗ і т. д.). Бічні балки з'єднані з центральною балкою шарнірно, що дозволяє при транспортуванні складати бокові балки, зменшуючи ширину борони. За допомогою гідросистеми робочі органи борони переводяться в робоче і транспортне положення. Для регулювання глибини обробки на бічних тягах закріплені два опорних колеса, які регулюються за допомогою гвинтів. Опорні колеса встановлюють так, щоб зуби борони йшли на глибині 2 -10 см і залежно від виду обробки розбивали кірку, підривали нитковий корінь бур'янів або загортали насіння.

Технічні характеристики БПН-12 «Метелик»
Тип боронинапівпричіпний
Агрегатуваннятрактора класу 0,9 - 1,4
Робоча швидкість, км / год.8 - 10
Продуктивність, га / год.9,6 - 12,0
Ширина захвату, м12,0
Глибина обробки, см2 - 10
Орієнтовна витрата палива, л / га1,8 - 2
Окупність за рахунок економії гербіцидів, га500
Габаритні розміри в робочому стані, мм (Д×Ш×В)6120×12250×1200
Габаритні розміри в транспортному стані, мм (Д×Ш×В)5390×4250×2100
Дорожній просвіт, мм300
Маса конструкції, кг1480

 

Борона пружинна БПН-12 «Метелик»

Споживачам

Підведені перші підсумки акції «Бонус за обсяг» . Вибрано переможців, яким будуть відправленні сертифікати магазину Розетка або Епіцентру. Вітаємо переможців!

Будь - який клієнт ТОВ «Укравтозапчастина», який здійснює покупку продукції марки Neste протягом будь-якого з періодів дії акції за умови виконання кількісного об’єму закупки від 1000 л отримує грошовий сертифікат на придбання товарів у магазина Розетка або Епіцентр (на вибір).

Клієнти ТОВ "Укравтозапчастина" мають можливість скористатися професійними сервісними послугами з встановлення будь-якого додаткового навісного обладнання на придбану техніку.