Сільгосптехніка
Сільгосптехніка
Борони

Борона Фрегат БПД

Борона Фрегат БПД

Борона БПД призначена для дроблення рослинних залишків (у тому числі крупно - стеблових культур, таких як соняшник, кукурудза) при обробці ґрунту після збору врожаю. На бороні встановлені диски діаметром 800 мм, які розташовані на відстані 300 мм друг від друга. Надійна фіксація виключає прокручування дисків, а кріплення батарей дисків має оригінальний пристрій для корегування кута атаки від 00 до 250. Наявність заднього причіпного пристрою дозволяє агрегатувати борону з іншими механізмами та агрегатами, а спеціальні "очищають" очищають між дисковий простір від ґрунту, бур'яну і рослинних залишків. Застосовуються диски діаметром 800 мм, товщиною 8 мм, підвищеної міцності. Це дозволяє робити обробку ґрунту підвищеної твердості на глибину до 22 см за один прохід. При твердості ґрунту менше 2,5 МПа глибина обробки може досягати 30 см за один прохід.

Технічні характеристики:БПД-2,4БПД-4,2
Тип машинипричіпнапричіпна
Агрегатується із тракторомклас 3клас 5
Продуктивність за 1 годину основного часу1.92-2.64 га2,5-4,2 га
Робоча швидкість руху8 км/годину6-10 км/годину
Робоча ширина захвата2,4 м4.2 м
Маса, не більше3400 кг6000 кг
Діаметр дисків800 мм800 мм
Глибина обробки за один прохід, до22-30 см22-30 см

Споживачам

Підведені перші підсумки акції «Бонус за обсяг» . Вибрано переможців, яким будуть відправленні сертифікати магазину Розетка або Епіцентру. Вітаємо переможців!

Будь - який клієнт ТОВ «Укравтозапчастина», який здійснює покупку продукції марки Neste протягом будь-якого з періодів дії акції за умови виконання кількісного об’єму закупки від 1000 л отримує грошовий сертифікат на придбання товарів у магазина Розетка або Епіцентр (на вибір).

Клієнти ТОВ "Укравтозапчастина" мають можливість скористатися професійними сервісними послугами з встановлення будь-якого додаткового навісного обладнання на придбану техніку.