Сільгосптехніка
Сільгосптехніка
Борони

Борона дискова суперважка БДВ - 4,2

Борона дискова суперважка БДВ - 4,2

Борона БДВ-4.2 призначена для: подрібнювання післяжнивних залишків зернових і великостебленевих культур, розпушення ущільнених, неопрацьованих ґрунтів різного механічного стану, оброблення шару багаторічних трав, розробки брил після оранки з підрізанням бур'янів. Переведення у транспортне положення здійснюється вручну розворотом дискових батарей вздовж рами борони.

Відмінні риси:

  • підпружинюючий причіпний пристрій, що забезпечує плавність руху борони в транспортному положенні та охороняє від руйнування раму, як при транспортуванні, так і в роботі;
  • підшипникові вузли секцій дисків постачені посиленими підшипниками 7515, які надійно захищені від бруду за допомогою спарених манжет і лабіринтового ущільнення по обидва боки;
  • оригінальний механізм фіксації гайки, затягування дисків секцій від розкручування;
  • надійна фіксація кута атаки секцій дисків.

Борона дискова суперважка БДВ - 4,2, технічні характеристики:
Агрегатується з тракторами тяг. класу3 - 5
Типпричіпний, гідрофікований
Продуктивність, га/годинувід 3,5 до 5,0
Робоча ширина захвата, м4,2
Робоча ширина захвата, м4,2
Глибина обробки, смдо 20
Загальна маса, кг4100

Споживачам

Підведені перші підсумки акції «Бонус за обсяг» . Вибрано переможців, яким будуть відправленні сертифікати магазину Розетка або Епіцентру. Вітаємо переможців!

Будь - який клієнт ТОВ «Укравтозапчастина», який здійснює покупку продукції марки Neste протягом будь-якого з періодів дії акції за умови виконання кількісного об’єму закупки від 1000 л отримує грошовий сертифікат на придбання товарів у магазина Розетка або Епіцентр (на вибір).

Клієнти ТОВ "Укравтозапчастина" мають можливість скористатися професійними сервісними послугами з встановлення будь-якого додаткового навісного обладнання на придбану техніку.