Kormoran

Kormoran

Компанія Kormoran заснована в 1994 році у Варшаві. Під назвою Michelin Polska Sp. z.o.o. ця компанія входить до складу корпорації Michelin, широко відомої в усьому світі. Шини для автомобілів під маркою Kormoran виробляються на заводах Michelin в Угорщині, Польщі та Румунії. Компанія Kormoran розробляє і випускає вантажні шини спеціального призначення: для передньої осі, для задньої осі, для провідної осі і для всіх осей.

"Оптимальна якість за розумну ціну" - така характеристика продукції, що випускає компанія. Шини Kormoran практично не поступаються за якістю шин для вантажного автотранспорту Michelin. При їх виготовленні застосовуються ті ж технології і системи контролю. Крім того, схожий і модельний ряд шин. Середній ціновий діапазон виробів Kormoran став можливий завдяки розміщенню заводів, що виробляють шини Kormoran, у Східній Європі. Це дозволило значно знизити витрати виробництва. При цьому основний споживач продукції цієї компанії - Центральна Європа.

Будучи дочірньою гілкою Michelin, компанія Kormoran дорожить довірою клієнтів. Тому у виробництві використовується тільки високоякісна сировина та новітні технології, дотримуються світові стандарти. Крім цього, постійно проводяться дослідження та перевірка продукції перед її продажем клієнтам. Одна з актуальних для компанії цілей - постійне зростання і самовдосконалення, що незмінно позначається на високій якості продукції шинних заводів торгової марки Kormoran. Не останню роль у цьому відіграє і те, що у виробництві Kormoran відмінно налагоджені процеси поставок сировини та комплектуючих.

Шини цієї компанії відрізняються високою зносостійкістю і універсальністю, підходять для будь-якої погоди і пори року. Шини Kormoran - це високоякісна продукція для вантажівок, автобусів та причепів. Перевезення вантажів на значні відстані пред'являє особливі вимоги до транспорту і шин. Шини Kormoran допоможуть уникнути будь-яких неприємностей у дорозі.

Автошина Kormoran D
Автошина Kormoran D

Вантажні шини Kormoran D на провідні осі вантажівки або автобуса з відмінними зчіпними властивостями гуми протектора шини, адаптація для використання шини в складних погодних умовах (M + S), можливість нарізки автошини/

Автошина Kormoran D On/Off
Автошина Kormoran D On/Off

Вантажна кар'єрна шина з підвищеною прохідністю. Призначена для установки на ведучі осі автомобілів. Переважно встановлюється на вантажні автомобілі та самоскиди. Експлуатується в умовах бездоріжжя та кар'єрах.

Автошина Kormoran F
Автошина Kormoran F

Автошини для рульових осей KORMORAN F - вантажні шини з тривалим терміном служби, високими зчіпними і тяговими властивостями покришки і можливістю відновлення і нарізки шини.

Автошина Kormoran F On/Off
Автошина Kormoran F On/Off

Вантажна всесезонна шина, встановлюється на керовані осі кар’єрної техніки та вантажних автомобілів. Модель може експлуатуватися як на шосейних дорогах, так і в умовах бездоріжжя.

Автошина Kormoran On/Off
Автошина Kormoran On/Off

KORMORAN ON / OFF - вантажна шина, призначена для установки на осі вантажівок і причепів. Модель пристосована для використання на дорогах і в бездоріжжя.

Автошина Kormoran Roads D
Автошина Kormoran Roads D

Вантажна шина для провідної осі вантажних автомобілів. Має універсальний рисунок протектора, що забезпечує чудові тягово-зчіпні характеристики.

Автошина Kormoran Roads F
Автошина Kormoran Roads F

Шина для вантажних автомобілів, призначена для встановлення на рульову вісь. Завдяки лінійному п'ятиреберному рисунку протектора, шина дуже надійна і має чудові характеристики при експлуатації протягом усього року.

Автошина Kormoran Roads T
Автошина Kormoran Roads T

Вантажна шина для причепів. Має лінійний п’ятиреберний рисунок протектора, що забезпечує високу надійність та чудові експлуатаційні характеристики.

Автошина Kormoran T
Автошина Kormoran T

Причіпні вантажні шини KORMORAN з високою стійкістю покришки до пошкоджень, міцним каркасом автошини, відмінними зчіпними властивостями шини і низьким опором коченню колеса

Автошина Kormoran U
Автошина Kormoran U

Вантажні шини високої ходимості KORMORAN U з можливістю встановлення на будь-яку вісь, відмінні зчіпні властивості шини на мокрій дорозі, низький опір коченню колеса, можливість нарізки автошини.

Новини

Споживачам

ТОВ "Укравтозапчастина" спільно з ТМ "Neste" презентує акцію "По маслу до Буковеля!"

Клієнти ТОВ "Укравтозапчастина" мають можливість скористатися професійними сервісними послугами з встановлення будь-якого додаткового навісного обладнання на придбану техніку.

Компанія "Укравтозапчастина" спільно з компанією Landini S. p. A. пропонує фінансові програми кредитування та розстрочку на техніку Landini.