BRIDGESTONE

BRIDGESTONE

Компанія Bridgestone за обсягами виробництва займає перше місце в Японії та одне з провідних місць у світі. У 2001 році компанія Bridgestone була визнана світовими виробниками машин, як провідна компанія з виробництва шин Run-flat — це Potenza RE040 RFT. Внаслідок цього, компанії BMW і Lexus прийняли RE040 RFT, як оригінальну комплектацію для своїх найпрестижніших спортивних моделей Z8 і SC430.

На додаток до шин, що випускаються в широкому спектрі найменувань, випускає також широкий діапазон різноманітних продуктів, до яких відносяться гумовотехнічні, хімічні продукти та спортивні товари. Продукція Bridgestone продається у більш ніж 150 країнах по всьому світу

Прайс-лист на шини BRIDGESTONE.

Автошина BRIDGESTONE Blizzak DM-V1
Автошина BRIDGESTONE Blizzak DM-V1

Зимова шина для легких вантажівок та автомобілів підвищеної прохідності. Відмінне зчеплення з дорожнім покриттям завдяки новій гумовій суміші на основі нано-технологій. Z-подібний рисунок протектора підсилює якість водовідведення, а велика кількість ріжучих кромок підвищує зчеплення з дорожнім покриттям.

Автошина BRIDGESTONE Blizzak DM-Z3
Автошина BRIDGESTONE Blizzak DM-Z3

Зимова шина для автомобілів підвищеної прохідності. Новий тип мікропористого складу гумової суміші дозволяє ефективно відводити воду із зони контакту, покращує характеристики руху по льоду.

Автошина BRIDGESTONE Blizzak LM - 30
Автошина BRIDGESTONE Blizzak LM - 30
Нові шини, які гарантують безпеку руху на засніженій і вкритій кригою дорожній поверхні, а також надійне гальмування на мокрій дорозі.
Автошина Blizzak LM-25
Автошина Blizzak LM-25

Це різностороння шина преміум-класу, що демонструє однаково відмінні характеристики на вологих, засніжених та сухих покриттях.

Автошина Blizzak Revo - GZ
Автошина Blizzak Revo - GZ

Покришки Bridgestone Blizzak Revo GZ призначені для автомобілів преміум-класу. Нові технології комп'ютерного моделювання дали можливість максимально убезпечити водія при їзді на підвищених швидкостях.

Автошина Bridgestone B700
Автошина Bridgestone B700

Літня шина для легкових автомобілів. Продуманий оригінальний дизайн рисунка протектора і тривалі випробування у різних умовах дозволили досягти відмінних зчіпних властивостей, комфорту і керованості.

Автошина Bridgestone Blizzak WS-60
Автошина Bridgestone Blizzak WS-60

Зимова фрикційна шина для легкових автомобілів з відмінно збалансованими показниками на льоду. Застосування новітніх технологій забезпечує високий рівень безпеки на будь-якій зимовій дорозі.

Автошина Bridgestone Dueler H/P 680
Автошина Bridgestone Dueler H/P 680

Шина для позашляховиків. Чудова керованість як на мокрій, так і на сухій дорозі, комфорт і безшумність. Використовуючи нову технологію, Bridgestone вдалося досягти відмінних показників протягом всього терміну експлуатації шини.

Автошина Bridgestone Ice Cruiser 5000
Автошина Bridgestone Ice Cruiser 5000

Зимова шина з можливістю шипування для легкових автомобілів. Шість рядів шипів дозволяють досягти відмінних характеристик шини на льоду, а ребристий край і зигзагоподібні краї блоків протектора - чудову керованість та зчіпні якості.

Автошина Bridgestone Potenza RE001 Adrenalin
Автошина Bridgestone Potenza RE001 Adrenalin

Літня асиметрична шина для легкових автомобілів. Глибокі канавки між поздовжніми ребрами запобігають аквапланування, тривимірний центральний блок забезпечує відмінну курсову стійкість. Плечова зона дозволяє отримати оптимальне зчеплення з дорожнім покриттям.

Автошина Bridgestone Potenza RE050
Автошина Bridgestone Potenza RE050

Літня направлена шина для легкових автомобілів. Об'єднує якості спортивних шин, і одночасно забезпечує комфортне керування автомобілем. Дані шини представлені як симетричним, так і асиметричним рисунком протектора.

Автошина Bridgestone Potenza RE950
Автошина Bridgestone Potenza RE950

Літня шина з направленим рисунком протектора для легкових автомобілів. Нові технології дозволяють забезпечити відмінне зчеплення коліс з дорогою в суху і мокру погоду, подовжують термін служби шин.

Автошина Bridgestone RD 613V
Автошина Bridgestone RD 613V

Шина спеціально створена для комерційних автомобілів. Використання новітніх технологій дозволило домогтися відмінної керованості, збільшити термін експлуатації, отримати особливу м'якість протектора.

Автошина Bridgestone RD-713
Автошина Bridgestone RD-713

Зимова шина, придатна для шипування, для легких вантажівок і мікроавтобусів. Агресивний рисунок протектора надає шині відмінне зчеплення навіть у суворих погодних умовах. Спеціальна гумова суміш поліпшує зчеплення на льоді, засніженій і мокрій дорозі.

Новини

Споживачам

ТОВ "Укравтозапчастина" спільно з ТМ "Neste" презентує акцію "По маслу до Буковеля!"

Клієнти ТОВ "Укравтозапчастина" мають можливість скористатися професійними сервісними послугами з встановлення будь-якого додаткового навісного обладнання на придбану техніку.

Компанія "Укравтозапчастина" спільно з компанією Landini S. p. A. пропонує фінансові програми кредитування та розстрочку на техніку Landini.