Шини та диски
Шини та диски
Kleber

Kleber

Kleber - це французький виробник, який у 2010 році відзначав сторіччя з моменту його створення в Парижі. Історія цього бренду в корені пов'язана з важливими подіями в процесі розвитку шинної індустрії. В 1951 Kleber здійснив революцію в шинній промисловості, створивши першу безкамерну шину. Розвиток бренду Kleber базується на трьох основних напрямках: безпека, довговічність та елегантність. Kleber постійно прагне поліпшити технічні характеристики своїх шин, розробляє нові рисунки протектора, щоб задовольнити навіть найвимогливішого споживача. Виробники автомобілів часто обирають Klerber у якості постачальника шин. Серед таких виробників Volkswagen, Opel, Peugeot, Renault і Suzuki.

Автошина Kleber Transpro
Автошина Kleber Transpro

Шини створені для легковантажного комерційного транспорту та пасажирських мікроавтобусів. Гарантують високий показник безпеки руху, впевнену керованість, а також тривалий експлуатаційний термін.

Новини

Споживачам

ТОВ "Укравтозапчастина" спільно з ТМ "Neste" презентує акцію "По маслу до Буковеля!"

Клієнти ТОВ "Укравтозапчастина" мають можливість скористатися професійними сервісними послугами з встановлення будь-якого додаткового навісного обладнання на придбану техніку.

Компанія "Укравтозапчастина" спільно з компанією Landini S. p. A. пропонує фінансові програми кредитування та розстрочку на техніку Landini.